Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet-e barátnőm, ha kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e barátnőm, ha kicsit buta vagyok gondolatilag?

Figyelt kérdés

Mindig próbálom magam csiszolni, hogy ne legyek buta aztán újra és újra eljön az a hiba, hogy buta vagyok... Fejlesztem magam, hogy de minek?

A sok küzdésben az ember beleőrül és elégedettlen lesz.

Lajikus hiszékeny és végtelenül buta. vagyok.

Mondok jókat is néha néha, de az emberek leócsárólják.... Mindig azt kapom, te szerencsétlen gyökér.

Előrébb akartam menni a ranglétán, de nem sikerült és nehéz volt elfogadni.

De ez van, mostmár kezdem elfogadni.

Ki butuska rajtam kívűl?


2023. aug. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is buta vagyok. Sokszor ki használtak nök. Magas vagyok,sportosabb,csak erre mentek.De utollag ra jottem sokszor ki röhögtek tudàsom miatt.
2023. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt éreztem 24 évesen, sőt még sikerült magam felcsináltatni is.

Azóta eltelt 10 év...

Megszereztem a diplomát, neves állami cégnél vagyok könnyvelő és bomlanak értem a pasik...

Pedig saját anyám sem hitte, hogy bármit is el érek az életbe.

2023. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szebben írsz mint itt a 70%


Nem biztos h buta vagy csak naiv esetleg

2023. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, ki mit gondol rólad. Ismerkedj olyan társaságban, ahol hozzád hasonló szintű emberek vannak. Tapasztalatból mondom, hogy nehogy azt hidd, hogy a többség eszes, max csak azt hiszik magukról. Mellesleg nem biztos, hogy tényleg hülye vagy. A legtöbb ember szeret másokat szidni, ha véletlen akár csak egy témában tájékozottnak bizonyul

Sok az átlagos nő, biztos fogsz találni párt

2023. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Szokták mondani hogy csak a bölcs ember kételkedik magában. Az ostoba emberek halálbiztosak a dolgokban.


Kérdeznék én is valamit. Nem kötelező válaszolni, csupán elgondolkodni érdemes.


Biztos hogy te vagy a buta és nem a társaság ami körülvesz? Mert a jó társaság felemel és motivál, vagy irányt mutat.


Nem lehúz, degradál és veszi el az önbizalmad...


A toxikus légkör mérgezőbb, mint az emberi hülyeség.

2023. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a legélesebb kés vagyok a fiókban, meg nem is egy adonisz 😅, de mégis voltak barátnőim, szóval lehet.

Egyébként sokkal többre tartom, ha valaki nem túl okos, viszont jóindulatú, mint sok okos(kodó) de rosszindulatú alakot.

2023. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen ez az amit nem szeretek, ha kihasználnak...

Én pedig sokszor elhiszem, amit mások mondanak, mert olyan meggyőző erejük van, hogy simán elhiszem azt amit mond.

Néha annyira nem tudok logikusan gondolkodni, , hogy az valamilyen hihetettlen.... Borzasztó nyomorult gondolkodásom van -e terén , hogy még az összeadás sem megy... Annyira égő, hogy egyszerűen nem tudok helyesen gondolkodni nagyon ciki .. És nem tudok ellene, mit tenni... Viszont mindenki másból jó, azért örülök, hogy vannak jó tulajdonságaim is... De matek terén nincs....

Már azt is elhiszem , hogy 2+4=5 De közben 6. :) Gyötredelem , hogy agyilag ilyen hülye vagyok... Számok terén rengeteget szenvedtem , hogy jól tudjak összeadni, de kivonni abszolút nem megy... Más is van így? Lányok is íjatok , ha nem megy az összeadás kivonás, mert akkor legalább megnyugszok, hogy nem csak én vagyok ennyire hülye....

2023. aug. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!