Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek ha a konditeremben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ha a konditeremben megnéznek a férfiak?

Figyelt kérdés
A kérdésem a nőkhöz szól. Arra lennék kíváncsi, hogy ti mit éreztek amikor megnéznek a konditeremben a férfiak?

2023. szept. 1. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Pont ugyanazt mint amikor az utcán néznek meg. Kis büszkeséggel tölt el, de utána edzel tovább. Amikor lenyomsz egy emelt intenzív 1500 kcal-os edzést akkor arra koncentrálsz hogy levegőt kapj, nem arra hogy ki néz meg vagy sem.
2023. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
1500kcal edzés... Olyanokat kb egy NFL profi ligás csinál, nem a magyar amatőr női fitness
2023. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es Nem hiszem, hogy a számokon van a hangsúly.
2023. szept. 1. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Jó érzés de nem azért járok edzeni.

40/N

2023. szept. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, nekem van egy nő a kondiban, aki folyamatosan bámul, amikor csinálok egy gyakorlatot, befejezem, annyit látok hogy ő végig engem nézett közben. Nekem ez kifejezetten nyomasztó és zavaró. Ha tetszek is valakinek, nekem az bőven elég lenne hogy ha megyünk szembe egymással, összenézünk vagy hasonló. De ez nekem sok. Én sem bámulok senkit sem gyakorlat közben, ha tetszik is egy csaj, akkor sem, maximum összenézek vele, amikor nem gyakorlatot csinál, hanem csak mondjuk elsétálunk egymás mellett.
2023. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem, mert azt közvetíti felém, hogy kívánatos vagyok.
2023. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megnéznek az nem érdekel, teljesen semleges.

Azt utálom amikor bámulnak. Volt egy csávó aki konkrét követett a termen belül(Rá mások is panaszkodtak, azóta már nem oda jár ahova én hálaég.)

2023. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
banán csöcsű lányokkal ismerkednék
2023. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem pasik bámulnak te kisfiú!
2023. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7es nyilván nem az ilyen beteges követőkre gondolok.
jan. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!