Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak elég vastag a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak elég vastag a szerszáma (úgy 6 cm), nagyon nehéz a behatolás, egyelőre nem is ment teljesen, annak idején kb. 4 cm-essel veszítettem el a szüzességem, de ahhoz is szűk voltam kissé. Ez vaginizmus, vagy sok-sok sikosító kell?

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom őt, én szeretnék rendesen szexelni, és rendesen kielégíteni, nem csak minden más módon, neki is megy nekem az örömszerzés minden más módon, de ez brutálisan rossz, lehet jobban szét kéne szakadjon a megmaradt szűzhártyám, de ez a fájdalom elviselhetetlen. De érzem h nem ez a baj, mert egyáltalán nem vérzek, fizikailag, mintha nem engedné be a hüvelybemenetem. Pedig belül tudom hogy nem vagyok ennyire szűk, jól ismerem magam.


Igen, nem alszom, mert ezen kattogok megint. Ez volt a 3. Próbálkozásunk hogy bemenjen, igaz 1 héten belül, oké hogy ez már jobban ment, de akkor is nagyon messze vagyunk egy rendes aktustól.



2023. szept. 5. 02:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
38%

Nedvesedés van részedről?

Mert erről nem írtál

Ez is okozhat fájdalmat, ha száraz maradsz. Az pedig a rágörcsölés eredménye is lehet

2023. szept. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Vegyetek síkosítót, arra való...
2023. szept. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
72%

6 centi vastag phasz befogadása nagyon nem alapgyakorlat. Pláne nem akkor, ha ez a 2. az életedben. Ráadásul neked szűk a bemeneted, ami direkt szívás, akkor is, ha a hüvelyformád olyan, hogy bent meg kiöblösödik mint egy barlang. Fordítva nyilván jobb lenne, a tölcsérforma, hogy a hátsó traktus szűk, mert a fokozatos behatolással az szépen hozzá tud tágulni a lőcshöz.

Harmadszorra próbáltátok, és egy hete csináljátok összvissz. És még nem sikerült beraknia és rendesen megbsznia. Hát ez nagyon messze van még a drámától, szerintem túltolod. Majd ha 1 hónap után is még itt tartotok, akkor kell elgondolkodni. Van esélye, hogy így lesz, és akkor be kell látni, hogy anatómiailag nem illetek össze,

szerelem ide vagy oda. De amikor a pasid konstatálta, hogy mekkora fsza nőtt, akkor ezzel muszáj volt tisztába jönnie, hogy nem lesz könnyű csajt találnia.

Ha nem megy a szex normálisan, és együtt maradtok, akkor meg be kell kalkulálni, hogy mindketten másra is rá fogtok gerjedni egy idő után. De nyitott kapcsolattal meg 3-asozással, párcserével ez is tud működni.

2023. szept. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a kéretlen jó tanácsaidat, majd én felnőtt nőként el tudom dönteni a másikkal, hogyan oldjuk ezt meg. Egyelőre kikérem a nődokim véleményét a helyzetről.


Nedvesedéssel nincs gond. A vaginizmus meg lelki eredetű, ha van, azon máshogy ugyan, de lehet segíteni! Csak én se hittem hogy ez ennyire nehéz lesz.

2023. szept. 5. 07:08
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

A vaginizmus tényét majd szakember döntse el. Először nőgyógyászhoz kell menni. Lehet hogy csak simán "szűk vagina" van neked.


Sikosító alapvetően nem kell, ha rendesen fel tud izgatni. A sikosító nem tágít, a péniszt sem zsugorítja


Sajnos előfordul hogy két ember az intim mérete alapján nem illik össze. Erről ír a Kama Sutra is.

2023. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
65%

Sok nő örülne ilyen vastag szerszámnak főleg akinek átlag vagy átlag alatti jut. Meg ez nem egy olyan probléma amit itt kell kitárgyalni örülj neki hogy ilyet fogtál ki a puncid majd idomul hozzá idővel ha meg nem akkor majd lesz más. Az életben vannak nagyobb problémák mint az hogy jaj túl nagy a mérete a partnernek.


24L

2023. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%

Én csak azt nem értem, hogy honnan tudja mekkora a vastagság...

Vagy a kérdező centivel jár mindenfelé?

Vagy ez az én szégyenem, hogy sosem mértem mekkora f@sz jár bennem?

2023. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
30%

11-es én csak azokat mértem meg amik vastagságban vagy hosszban voltak kiemelkedőek ránézésre.


24N

2023. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Kaptam hasznos tanácsokat privátban is. Igyekszem ellazulni, ez valóban nem olyan nagy gond, csak amìg fáj, addig neki se jó. És emiatt szeretném, ha neki is jó lenne idővel. :)
2023. szept. 5. 09:12
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

Menj el nőgyógyászhoz, ő majd meghallgat és tanácsol olyan dolgokat amik hasznosak lehetnek. Az sem kizárt, hogy a partnereddel együtt érdemes lenne szexuális tanácsadóhoz fordulni. Abból amit leírtál a síkosító nem biztos, hogy segít. Valószínű hogy hosszabb előjáték lesz a megoldás. Azt írod hogy, felnőtt nő vagy, nyilván ezt nem vonom kétségbe. Viszont a partnered és te is tapasztalatlanok vagytok, ez szinte 100 százalék.

Ahonnan egy kisbaba kifér, oda egy 6 cm vastagságú nemiszerv is befér.!!


Véletlenül sem akarlak megsérteni, ezért nem is írogatok be olyan dolgokat, módszereket amit én szoktam csinálni. Soha nem volt ilyen problémám egy hölgy partneremmel sem, pedig az átmérőm hasonló a partneredéhez. Forduljatok szakemberhez, ha nincs elég tapasztalat, szerintem ez a legjobb megoldás az esetetekben.

(annyit leírhatok hogy, az ujjával majd-- az ujjaival lassan próbálhat tágítani- óvatosan , ha ennyire érzékeny vagy még [ritka])


"lehet jobban szét kéne szakadjon a megmaradt szűzhártyám"

Ha 4 cm átmérőjűvel vették el akkor az már nem fog tovább szakadni, vérzés csak akkor lesz aktusnál , ha száraz maradsz ,vagy akkor ha tényleg nem tudja használni a partnered a nemi szervét, és megsérül a hüvelyfalad.

2023. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!