Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak merevedési zavara nekem pedig valószínűleg vaginizmusom van. Mit ajánlanátok megoldásnak?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer próbáltunk meg szexelni. Az a baj, hogy a merevedése nagyon hamar elmúlik mire felhúzzuk az óvszert és megpróbálja megkeresni a hüvelyt, addigra le is megy. Azt mondja, hogy nagyon kicsi a hüvelyem. Arra gondolok, hogy vaginizmusom lehet ezért nem tágul ki eléggé. Még szűz vagyok.

Viagrát nem akarom, hogy bevegyen, mert az agyában van egy jóindulatú tumor amire gyógyszert vesz, és nem akarunk kockáztatni..


2023. szept. 3. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg gumi nélkül?
2023. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Bár én már nem vagyok kezdő, elég sok csajom volt már, de a gumival nekem is ugyanez van (volt, évek óta nem is próbáltam húzni). Rendkívül kiábrándító, és zavaró. Volt nekem is egyszer egy nagyon szűk szexpartnerem, és ahogy mindig falnak ütköztem, (nem ment be), lelankadtam én is.

Amit tudok javasolni: valószínüleg kezdők vagytok mindketten még, pláne ha te szűz vagy. Nincs neked semmi vaginizumusod, természetes, hogy nem csusszan be csak úgy, pláne ha ő is bénázik. Lazuljatok el mindketten, 1-2 pohár bor nagyon sokat tud segíteni. Ha lelankad neki, ne hagyjátok unottan abba azonnal, hanem próbáld neki felállítani ismét szájjal, és ő is izgasson többet még.

2023. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szopás-nyalás
2023. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi jó orális segít tuti
2023. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten nagyon tapasztalatlanok vagytok. Nem kell erre rágörcsölni, és mindjárt dugni, erre még éretlenek vagytok szerintem. Pettingeljetek, játszadozzatok egymással.


A srácnak szerintem azért is lehet merevedési problémája, mert szorong, teljesítménykényszere van, és lehet, hogy neked is. A szex nem versenyfutás, hanem kölcsönös örömszerzés. Önbizalom, és kölcsönös bizalom kell, intimitás, szépen, fokozatosan jutnátok egyre tovább.


Addig, ameddig nem tudtok nyíltan beszélni a szexuális szorongásotokról, csak a srác odáig jut el, hogy téged hibáztasson, biztos, hogy éretlen, és méltatlan is egyben.

A szexnek is meg van a kultúrája, és egyik része pont az intimitás. Hát ezzel baromira nem teszi lehetővé.


Lehet, hogyha leszállnátok a szexmániáról, csak (már ha valóban szeretitek egymást) az ölelkezés, a simogatás, csókolózás, stb. lenne, és nem az, hogy legyetek már túl rajta...


Egyébként valószínűleg nálad is a szorongás a probléma, mindketten görcsöltök rajta. Minél jobban erőltetitek, annál kevesebb köszönet lesz benne, inkább vigyetek bele több romantikát, humort, kedvességet, szeretetet, szerelmet.

2023. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami! ha már mégis a szexen jár az agyatok, használjatok síkosítót, és legyen sok előjáték, és az utójátékról se feledkezzetek meg.
2023. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

lehet gyakorolni úgy is, hogy a gumit nem szex kedvéért teszed fel, hanem csak gyakorlásképp, és az is egy játék lenne.


gumi kell, mert gondolom, nem tudsz olyan rendszerességgel, szigorú pontossággal szedni a tablettát, hogy az valóban biztonságos védelmet nyújtson, és kár lenne két ember hülyeségéért három ember életét elbaszni a szüleitekről nem is beszélve.

2023. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám, hogy probáljátok ki nöi kotonnal, de sajnos nálunk nem lehet venni. Külföldröl rendelni meg nehézkes az ilyesmit. (Ha valaki tud erre forrást valamelyik szexshopban, kérem irja meg nekem!)
2023. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazi vaginizmus elég ritka, ezért nem valoszinü. Inkább nagyon stresszelsz, nem jutsz el megfelelö izgalmi szintre, mert vagy ügyetlen a partnered, vagy nem igazán tud/akar felizgatni, csak magára figyel.
2023. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincsen semmi gond, csak rá vagytok görcsölve.


Ez a "túl szűk a p.nci" kezdő sofőr koromra emkékeztet: folyton lefulladtam, és mindig az elöregedett kuplungra akartam fogni. Ideges, rutintalan, ezt szégyelli, és magyarázza a bizonyítványt.


A legrosszabb ilyenkor elhinni, hogy baj van a testeddel, mert akkor te is jól ráfeszülsz, és még nehezebb lesz.

2023. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!