Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem igazán intim, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem igazán intim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos kicsit “rólunk”:

- fel éve vagyunk együtt kb.

- egyikünk sem szűz

- én 22 o 17


A helyzetről:


Röviden, tömören; nem igazán nyitott a szexuális tevékenységekre mert állítása szerint nem igazán vannak ilyesfajta igényei…

Nem maszturbál és mostanság egyáltalán nem is hagy közeledni magához


Előtte ennél nyitottabb volt és engedte valamilyen szinten, de most meg annyira sem


Szex még nem volt (khm besültem mikor lett volna <lábon lőtték a katonát mert rastresszeltem>) de azon kívül már nagyjából minden volt (szopás, nyalás, ujjazas) az utóbbi le hagyta a “legtöbbet” de ez sem egy nagy szám max 6-7-8x hagyta (és nem okoztam egyszer se csalódást és minden jó volt mielőtt valaki azzal jönne hogy én csináltam valamit rosszul ami miatt nem akar)


De már vagy 3-4 hete semmi ilyenre nem nyitott “nincs kedve”


Multkor próbáltam beszélni erről hogy orulnek ha nyitottabb lenne mert nekem vannak szuksegleteim (meg ha neki állítása szerint nincsenek is) aztán azt mondta hogy igyekszik majd nyitottabb lenni… azóta mondjuk suli miatt meg nem voltunk együtt nem aludt nálam se semmi, de majd holnap fog ha minden jól megy


A konkrétabb kérdésem az, hogy hogyan lehetne beépíteni az intimitást rendszeressé meg persze a szexet majd…?

Valamint, hogy ti mit tennének a helyemben? (Igen tudom hagyjam ott stb stb de ezen felül értelmesebb hozzászólásokat értékelném jobban)



2023. szept. 7. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg megunta, hogy nincs normális szex. Azóta az első alkalom óta behatolással nem is próbálkoztál? Én is megunnám ezt a maszatolást.
2023. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
17 a nő, 22 a férfi? Remélem nem fordítva xD
2023. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

17 éves

Fiatal tini még gyerek lány

Mit vársz tőlle milyen igényei legyenek.

Neki az lenne a dolga hogy tanuljon leérettségizzen minimum és nem a fszon pörögni és csontig lerágni a körmét h most akkor sebességbe rakták vagy nem.

2023. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Tiniként még max ráeröltetni lehet (nyilván vannak kivételek). Ha rendes szexet akarsz keress egy dögös 25-30 éves nők, ők már értik a szexualitásukat és nem szégyenlősek
2023. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként igen

Te választottad, gyerek még.



Szerintem is keress idősebbet, aki tudja mi a jó szex.

2023. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem kérdezed meg, hogy miért nincs szex, miért nincs igénye és mit tudnál tenni, hogy változzon?


Egyébként nem okoskodni akarok, meg a szerelem nem a logikán alapul de én egy évvel vagyok idősebb nálad és felmerül bennem, hogy 22 évesen mit akarsz egy kamasztól? Mit tud nyújtani? Nem csak szexuálisan hanem mentálisan? Szerintem egyszerűen nagyon gyerek még, vagy hát nagyon kamasz és visszaemlékszem én milyen voltam (ami oké nem jelent semmit, mert minden ember más) és be kell látnom, hogy közel s tavol nem voltam olyan érett, mint azt én gondoltam, hogy vagyok.


A szexualitásról igenis tudni kéne nyíltan beszélni. Még akkor is ha kellemetlennek érzi az ember. De egy ilyen korú lány szerintem nincs azon a szinten fejben, hogy eljusson oda hogy nyitott legyen a beszédhez, ami raadásul értelmes, érthető és hatékony. De ne legyen igazam, csak szerintem ebben a korban az a pár év még bőven kvázi "generációs különbségnek" (nyilván túlzással) mondható.

2023. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Keress idősebbet.
2023. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
xd
2023. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem ba$tad meg irgalmatlanul,ezért nincs mire vágyjon.Az hogy matatsz a bugyijában elmegy,de nem egy akkora szám,hogy epekedjen érte.Jó ha van,de ha nincs,az sem baj-alapon.Plusz még biztos a vele járó macerák,meg helyzet is csak idő,amit számára érdekesebb dolgokkal töltene.

Ha viszont jól megdöngetted volna,hogy sikoltozzon az élvezettől ,akkor lehet hogy rákapna úgy a fa$ra,hogy nem győznéd,és muszáj lenne leállítanod!!

Tapasztalatból beszélek!

Ja és ne légy unalmas,meg monoton.

A fiatal csirkéket sokminden érdekli és habzsolják az újdonságokat,szeretik a változatosságot.Az ilyen rutinszerű ágybabújásokat,megszokott dolgokat elfelejtheted.Nem sokáig működnek.

2023. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ráutaló magatartás arra, hogy már lepattintana, de azt szeretné, hogy te vedd a lapot.

Oka meg kb. az lehet, hogy amit nyújtották neki, azt csak maszatolásnak érezte, már nincs érted oda.

2023. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!