Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy (jó),...

Mi kell ahhoz, hogy egy (jó), 4-es érettségim legyen/tegyek le? A Magyar Nyelv-és Irodalom-tól nem igazán félek. A Matematikától rettegek, a törivel meg úgy vagyok, hogy lesz ami lesz. Idegen nyelvből meg 0 a tudásom...

Figyelt kérdés

Nekem viszont egy jó, 4-es érettségi kellene. Van olyan iskola ahol az érettségi írásá ál segítenek a tanárok, megmondják a válaszokat? (ha ezért pénzt kérnek, akkor is írjátok le)


Átmennék abba az iskolába, mert ahol jelenleg vagyok, erős nekem.


Kérlek titeket ne engem jellemezzetek, illesetek meg egyéb jelzőkkel. Lehet ez nem egy normális kérdés, de valami normálisabb válaszokra számítok.


Ha bárki tud segíteni, nagyon meghálálnám.


( 10. osztályos, 16/F )



2022. dec. 29. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű a válasz: mindenből el kell érni 60%-ot, akkor megvan a 4-es.


Segíteni nem fog senki. A felügyelő tanár törvény szerint nem lehet az adott érettségi szakosa, tehát ha matekból írsz, akkor beküldik a rajztanárt például. Persze ettől még akár tudhatna is segíteni, de nem fog, és ez nem pénz kérdése.

2022. dec. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%

"A Magyar Nyelv-és Irodalom-tól nem igazán félek. "


Pedig kellene, nem is kicsit.

2022. dec. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
#2, nyilván értem, hogy a helyesíráson élcelődsz, de a rossz helyesírás miatt legfeljebb 10% veszíthető, tehát még emellett is megírhatja 90%-osra, ami bőven 5-ös.
2022. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3, köszönöm!


Csak nem szerettem volna vitába szállni vele. D

2022. dec. 30. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal amugy se mennél sokra az egyetemen es az eletben sem ha lefizetned a tanárokat de nem tudod a másodfokú megoldo képletet.


Kulontanar és régi érettségik megoldása. Toribol a bornemissza Péter gimnázium videói jók, illetve ott is veszel könyveket ami segíthet. Idegennyelvre gyurj rá mert mindenhol már elvaras egy minimum középfokú nyelvvizsga, videók, filmek, könyvek, angolul.


12.ig meg bőven van időd egyébként

2022. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!