Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jónak lenni a a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jónak lenni a a szexben 99%-ban azon múlik hogy mennyire nagy a farok. Ezt miért olyan tabu kimondani?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 11:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem a farok méretén múlik a jó szex...

A pasi önzetlenségén, figyelmességén, technikáján. Mennyire figyel a nő reakcióira.

2023. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy nem tabu. Te is naponta többször megteszed különbözö formában. (Unjuk is de nagyon!!!)
2023. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek szoktak egész nap meztelenül nézegetni magukat a tükörben és a teremtéskoronájaként gondolnak magukra.

Biztos van olyan nő, akinek ez bejön ,de nem akarok az olyan nőktől sok mindent :D

2023. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
99%-ban nem azon múlik inkább!A férfin múlik,hogyan tudja használni azt.Ha nem áll akkor lehet bármekkora.
2023. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem igaz!Én beszéltem erről a nejemmel,pedig elég nagy a befogadóképessége.
2023. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
1. Persze, azon nem is múlik, hogy a nő önzetlen, figyelmes technikája van. Mennyire figyel a férfi reakcióira. Az semmi, nem fontos, nem lehet elvárás!
2023. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

1es vagyok.

Azon is múlik. De a nők kevésbé pörögnek a farok méreten mint a pasik.

De ha választani kell a nagy farok vagy az önzetlen viselkedés de kisebb farok között a másodikat választom.

2023. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy 18 centis farokkal 99% esélye van hogy egy 16 centisnél jobb legyél a szexben? Érdekes
2023. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az is kulcs, hogy a szex valójában az élet kis része. 5% mondjuk max. Szóval ha ez olyan terep is ahol számítanak ilyesmik össz vissz ez nem feltétlen lesz meghatározó. Ahogy pl a kaja minősége is fontos tud lenni, de ha csak OK és más dolgok jók, akkor az ember nem szokott rinyálni rajta, hogy miért nem maximális az is.


Szerintem valahol el kell fogadni, hogy vannak határaink. És abból tudunk valamit kezdeni ami van. És lehet meglepő, de sokszor ez elég, lehet belőle klassz dolgot, amivel elégedett az ember.

2023. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nagyon jó érzés, mikor az oriási nagy szerszámmal, szó szerint szétb@szod a méhemet! Köszi, akkor én kivétel vagyok, nekem jó a kicsi is.
2023. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!