Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jónak lenni a a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jónak lenni a a szexben 99%-ban azon múlik hogy mennyire nagy a farok. Ezt miért olyan tabu kimondani?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 11:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
A farok olyan, mint a pénz. Ha van, akkor nincs igazán jelentősége, de ha nincs akkor azért jó lenne, ha lenne..
2023. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
99% erős túlzás, inkább 30-40%-ban mondanám.
2023. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

Minden nő más. Van akinek az a fontos hogy minnél nagyobb legyen, mert azt preferálja.

Magam részéről én a max átlagos 14-15 centiset szeretem. Életem legjobb szexét pedig egy 12 centis pasival éltem át.

2023. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak a kisfarkúak között tabu meg az álszent nőknél.

Értelmes emberek tudják, hogy számít a farok. Ahogy a kinézet se mindegy meg a többi.

2023. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
23%

"Életem legjobb szexét pedig egy 12 centis pasival éltem át."



Hihetetlen, hogy valaki még mindig ezzel a full kamu dumával flexel 2023-ban 🤣🤣🤣

2023. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#11 amúgy ez a pénz nem rossz hasonlat. kevesen gazdagok, de mégis sokan mélyen megtudják élni a saját életüket kevesebb pénzzel. szóval a végén ez nem lesz úgy korlát ahogy várnád.
2023. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

#15ös.

Nem kell elhinni ha nem akarod, mindenkinek joga van azt gondolni amit akar. És mivel flexelnêk amikor nincs is farkam... De hagyjuk inkább, mert ez nem lenne egy értelmiségi beszélgetés.

2023. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon kár ilyen kérdéseket feltenni. Ha nem ütöd meg a 17cm-t akkor csak egy kisfarkú lúzer vagy. Pont. Inkább többen hazudnak a méreteikről csak ne érje őket attrocitás.
2023. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert ez hülyeség ;)


De ha ez a te véleményed jogod van hozzá azt gondolni amit akarsz.

2023. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

16. A mondatod második felét nem egészen értettem, de köszi.

Én igazából arra utaltam, hogy a pénz olyan dolog, aminek a meglétét az ember nem igazán érzékeli, inkább a hiányát. Ha van annyi lóvéd, hogy egy normális, kényelmes életet biztosíts magadnak, akkor azt idővel természetesnek veszed.

A nők ugyanígy vannak a pénisszel.

2023. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!