Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jónak lenni a a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jónak lenni a a szexben 99%-ban azon múlik hogy mennyire nagy a farok. Ezt miért olyan tabu kimondani?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 11:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem tabu. Hülyeség ilyet mondani.
2023. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 13-18 kozott vagy akkor lesz igazan nehez dolgod. Ha nagyobb akkor a legtobb csajnal figyelned kell mint az allat, ha meg kisebb az valakinek keves.

Szoval inkabb ugy mondanam hogy a ferfiak 99%anak megfelelo merete lenne a jo szexhez, csak nem mindenki eleg ugyes.

2023. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem tabu. Hülyeség ilyet mondani. +1x. -Én nem a 21 voltam, de én őrá szavazok!
2023. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
Ó igen hogyne - ezt akarjátok farokméregetők hallani nem? Na akkor rajta, próbálkozz a jövőben is továbbra is a pélóméreteddel kampányolni, eddig is hogy bejött nem? :D
2023. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem tabu.Egyszerűen nem igaz az állítás semmilyen szempontból sem.

A szex jósága vagy gyatrasága a két ember igényeire való ráhangolódási képesség ill kelégítésének a mércéje.

A nagy farok kb annyit számít ebben,mint a nagy mell.

Semmit.Nekem tökéletesen megfelelnek a közepes mellek vagy a kis mellek szex közben.Ennek annyi értelme van,mintha azt mondanád hogy az ötkilós krumpliszsákból jobb a krumlipüré,mint a 2 kilós hálósból.

2023. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem tabu, hanem egyszerűen nem igaz.

Nem tudom, hogy pontosan hány centi a párom farka (én sose mértem le, ő sose mondta el), de ha tippelnem kéne, legfeljebb tizenhat centi. Nekem egy húsz centis farok már riasztóan nagynak hat, szóval nem is bánom, hogy a párom nem egy ló nemiszervével rendelkezik. A legtöbb nőnek (elsősorban magamból és a barátnőimből kiindulva) elég az, ha a férfi egyik irányba se szélsőséges; ne legyen apró, de ne legyen hatalmas sem (bár sokakat ez sem zavar).

"Jónak lenni a szexben" több dologból tevődik össze, és ezek közül a farokméret viszonylag hátul van a fontossági listán. Elöljáróban annyit elárulok, hogy az a legfontosabb, hogy fejben ott legyél. Hogy egészséges viszonyod legyen a szexualitásoddal, hogy figyelj a párodra, hogy meglegyen a kellő kommunikáció, hogy meglegyen a kölcsönös tisztelet és őszinteség.

A szexben az eszeden kívül az egész testedet használod. A karjaiddal ölelsz, a kezeiddel érintesz, az ujjaiddal ujjazol, az ajkaiddal csókolsz, a nyelveddel nyalsz és lehetne még sorolni, de szerintem érthető, hogy mire próbálok kilyukadni. Számtalan olyan dolog van, amit a farkadtól függetlenül tudsz tenni, és mind látványra, mind érzésre feldobja a szexuális életet. Csak a farkaddal gondolkozni egyenes út ahhoz, hogy pocsék legyél az ágyban.

2023. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az 1es hozzaszóloval érték egyet, az odafigyelés többet ér+ ha megvan a vonzalom és a kémia a 2 fél között az többet ér.
2023. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%

Ez így van kérdező!


Minnél nagyobb kést veszel, annál nagyobb szakács leszel.

Minnél nagyobb lapát, annál jobb kőműves.

Minnél nagyobb pofa, annál jobb szakértő.

2023. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mert ha van egy jó méretű farok, de mondjuk lassú monoton, az semmire se jó, főleg ha ronda vagy taszító személyiségű a férfi akihez tartozik. Viszont ha minden más stimmel, és még a méret is, azt hívják szerencsének.
2023. szept. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
T'dod olyan ez mint az autóverseny. Egy tranbanttal a világ legjobb versenyzője sem nyerne, de egy jó pilóta egy utcai autóval is megelőzi a balf.szt hiába ülne utóbbi forma-1-es kocsiban (kb. csak összetörni tudná az első kanyarban).
2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!