Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pszichopata mire gondol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pszichopata mire gondol amikor randizik?

Figyelt kérdés

Pl megpróbál hosszútávú párkapcsolatot keresni egy sráccal/lánnyal.


Tudatosul benne, hogy ő más mint a másik?

Mit remél az egésztől? Pl hasznos segítőt otthonra?

Szexet?

Milyen motiváció lehetnek, ha érzelmei nincsenek?



2023. szept. 9. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem. Amikor valami bűntényben megelítik, hogy az elkövetőt pszichiátrián kezelték, akkor mindenki azt hiszi, hogy érti, milyen betegségben szenvedett. Valamikor tölttetett ki velem pszichológus ilyen tesztlapot. Rengeteg féle mentális betegség, személyiségzavar létezik, a betegségek súlyossága is egyénenként változó. Én is az összes létező dologból szenvedtem mindegyikben 10-20 % -os mértékben, talán a kórosat egyik sem érte el, de elgondolkodtató, hogy milyen kérdések alapján döntik el, miben szenvedsz, vagy sem? Szóval egy pszichopata azután lepleződik le általában, miután elkövetett valamit. Előre nem tudom, mi alapján szűrnéd ki őket. Ha jó emberismerő vagy, lehet, hogy hamarabb lejön, ha nála valami nem stimmel. Ha valaki olyasmit kérne, vagy követne el, amit nem szeretnék, vagy erőszakoskodna, akkor én menekülnék. De így konkrétan hogy ezt a kérdést mi motiválta, nem egészen értem.
2023. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata nem gyilkos, hanem érzés nélküli, de ezek után a filmeken a 18+ korhatárt 18+iqra egészíteném ki.


A kettőt ne keverjük

2023. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A pszichopaták sem egyformák. Mindegyik másra gondol. Szerintem nincsenek tisztában hogy ők azok, az hogy érzéketlenek az igaz, de nem érzelemmentesek teljesen. Vannak érzelmeik nekik is, habár eléggé primitív egyszerűek, de abszolut másként kezelik a többi embert mint magukat, totálisan önkoszpontúak, ebben mindegyikük közös. Ha segít is, azt azért csinálja, hogy megalapozza a másik bizalmát és el legyen könyvelve "jó embernek". Pontosan tudja kit hogyan kezeljen, manupiláljon. Nagyon sok könyv jelent meg róluk, ha érdekel a téma.
2023. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Olyanokra gondolok, akik ASPD-sek. Azaz antiszociális személyiségzavaruk van. Ennek az egyik ága a pszichopátia, amire leginkább kíváncsi vagyok.

2023. szept. 9. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A pszichopaták nincsenek tudatában az állapotuknak.
2023. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az állapotukra kérdeztem rá.
2023. szept. 9. 19:53
 7/12 gabor49 ***** válasza:
100%
csak szex mindenféle erzelem nelkul
2023. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy ha még nem tetted, akkor olvasd el a You című könyvet Caroline Kepnestől. Egyes szám első személyben írja le egy fiatal pszichopata férfi gondolatait, az ő szemszögéből milyen, mikor kipécéz magának valakit, mennyire jó megfigyelő, milyen alapos kutató munkát végez, hogyan bánik a konkurenciával, barátokkal, hogy elérje a céljait.
2023. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8.👍
2023. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sabine Durrant: Így emlékezz rám
2023. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!