Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti mikor szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mikor szoktátok elmondani a fétiseiteket?

Figyelt kérdés
Első szex előtt, vagy csak utána, esetleg hónapok vagy évek múltán?

#lemondás #fétis #Fétis elfogadás #Fétis elmondás
2023. szept. 13. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Olyan közegben ismerkedem ahol alap

És nem kell elmondani se mert egyértelmű h azt szeretem

2023. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Amikor úgy érzem hogy eljött az idő de mindenképp a kapcsolat eleje felé, az helyzetfüggő, hogy a legelején vagy kicsit később. Nem tudnám magamban tartani olyan sokaig.
2023. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Milyen fétiseitek vannak, nők?
2023. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az a korrekt a másikkal szemben, ha az ismerkedés fázisban mondom el, még az első szex előtt. Én sem akarok 'feleslegesen' szexelni valakivel, azt sem szeretném, hogy húzzuk egymás idejét stb. Szóval felhozom egy beszélgetős randi alatt, vagy legkésőbb akkor, mikor érzem hogy lehet lenne szex este

N/ sub

2023. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!