Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is kaptatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is kaptatok már szexuális ajánlatot Facebookon idegenektől? Vajon komoly lehet, vagy kamu? Honnan tudja egy idegen, hogy nekem most jól jönne a pénz? 18/l

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 17:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kisanyám! 20 ezret ér kb. egy ilyen akció... Elég beteg agyú aki ennél lényegesebb összeget ajánl. Szerinted miért nem megy el inkább ennyiért a sokezer fizetős ribi egyikével? Van sok jó csaj a rosszlányokon is. Jobb is mint te! Gondolj már bele egy kicsit! Minimum darabolós gyilkos az ilyen!
2023. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Pont azért, mert nem prostival szeretne, hanem egy hétköznapi gimis lánnyal. Természetesen.
2023. szept. 15. 18:18
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Hivatásosnál 30k/ora korul van, extrákkal mehet feljebb nyilván, meg ha nem hivatásos az is rátesz, bár 300k kicsit soknak hangzik ezért.
2023. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Gimis? Hány éves vagy?
2023. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na megvolt?
2023. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kijött az új iphone, ilyenkor sok lánynak lenne jó hirtelen párszázezer a semmiből.
2023. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy szét lett qva a kiscsaj, h nem tud ide feljönni. Mondjuk mit várt, ennyiért 10 kurvát megdughatott volna a faszi.
2023. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam, de nem ekkora összeggel.

120 ezret ajánlott egy ötvenes pasi ,szexért cserébe,miután kiraktam pár szexi strandolòs fotòt.

22 éves vagyok,de jóval fiatalabbnak nézek ki.

Az volt a kérése "játszuk" azt,hogy 16 éves vagyok. Chatelgessünk így, fiktív szituációkròl,majd találkozzunk pár nap múlva és használhasson 3 órán keresztül a diáklany szexfantáziáira. Szórakoztató volt ahogy írt, kifejezetten tetszett,így találkoztunk. 60 ezret ideadott akkor. Szex után a másik 60 ezret. Élveztem. Tetszett az egész szituáció. Több hónap után jelentkezett újra, és akkor megismételtük. Fogalmam sincs jelentkezik e még. Igazából semmit sem tudok róla, mindig kamu profilokrol írt, gondolom a neve sem valós ahogy bemutatkozott,és a sztori arról, hogy ki ő, is csak fiktiv sztori. De volt az írásaiban, valami vonzó és személyesen is tetszett.

2023. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!