Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám szerint 19 évesen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint 19 évesen nem vagyok elég érett a szexhez pedig én már nagyon ki vagyok egy jó szexre éhezve, van egy jóképű, rendes pali akivel ma tennénk meg a szexet. Ha haza értem szex után ugye anyám nem fogja látni rajtam, hogy megtörtént?

Figyelt kérdés

Tudom hogy védekezni kell, pasi is tudja nem hülye gyerekkel teszem meg.

Anyám mondta, hogy nincs szex. De sztem normális, hogy 19 évesen akarok már szexelni. Anyám szerint én még csak abban a korban vagyok, hogy csak a csók meg az ölelés szabad. Ez hülyeség én már 13 éves korom ota akarok szexelni, de nem volt alkalmam rá eddig. Csinos lány vagyok. De a szüleim mindent tiltanak amit egy felnőttnek már pedig szabad, cigi, pia, szex. Sajnos nem engedik ezeket ha meg lebukok, hogy titokban iszok vagy cigizek, megbüntetnek.



2023. szept. 18. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt gyakorira kell kiírnod, akkor tényleg nem vagy érett rá
2023. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

19 évesen már jogilag is felnőtt vagy. Így ha szüleid fejre is állnak nem tilthatják meg neked a szexet.

Ugyanúgy ahogy az alkoholt vagy cigit sem. Az más, hogy azt mondják, hogyha ehhez felnőtt vagy akkor keres munkát is.

De visszatérve a kérdésedre.

Ha szűz vagy számolj egy kis vérzéssel. (nem minden esetben). Csillogó tekintet, mosoly, stb.

Amiből a szülő leszűri, hogy bizony itt valami történt.

2023. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
jó hülye vagy, hogy ha 19 évesen nem állsz ki magadért. attól, hogy szüleid, nem muszáj nekik minden sz@rt betiltani. szerezz pénzt és lépj le otthonról, aztán azt csinálsz, amit csak akarsz. és szexelj nyugodtan, elvégre benned lesz a pasi, nem anyádban, mégis honnan tudná meg? bár ha ennyire ilyen a gondolkodásmodod, akkor lehet tényleg nem vagy még érett rá. xd
2023. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt vagy. Azt csinálsz amit szeretnél. Egy kicsit markánsabban, de mégis tisztelettudóan, mivel csak a szüleidről beszélünk, de akkor is ki kell mondanod a saját véleményedet. Nem kell mindent elmondani feltétlen, anno én sem osztottam meg a szüleimmel, hogy lefeküdtem valakivel, bár ezt természetesnek vették nyílván egy idő után.
2023. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért piálsz meg cigizel, mert "tiltva van" és mindenáron lázadni kell?
2023. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kisördög1 ***** válasza:
92%
Ilyet egy 19 éves lány/nő tuti nem írna ki a gyakorira...
2023. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz amit ki írtam.
2023. szept. 18. 09:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a cigit meg a piát magadtól is hanyagolhatnád, semmi szükség rá és tényleg rossz. A szex viszont jó, és ebben az életkorban már senkinek semmi köze hozzá, hogy csinálod-e!
2023. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te nem vagy kész rá elsőnek tanulj meg kiállni magadért
2023. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is láttam, szomorú. Ki kell állni magadért, különben anyámasszony katonája leszel egész életedben, már így is elég kárt okoztak neked a szüleid. Voltam már ilyen csajjal akit 19 éves koráig csak irányítottak mint egy bábut, kész katasztrófa.
2023. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!