Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akaratlanul ereztél már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaratlanul ereztél már olyasmit nökent, hogy bugyiban meglat valaki vagy esetleg anélkül es izgatólag hatsz rá ,vagy érzed, hogy kíváncsi?

Figyelt kérdés
családi környezetben ertem, es főleg érettebb nők véleményé érdekelne

2023. szept. 21. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A szomszéd csaj (férjes) tőlem kb. 16 évvel fiatalabb. Nyáron összefutottunk a kertben, addig sose láttam bikiniben. Csevegtünk egy félórát és bizony sokszor végigfutott rajta a szemem.

Egy másik alkalommal is beszélgettünk (nem bikiniben volt) s szóba került, hogy látta rajtam az érdeklődést és most nem tudja, hogy lehet-e még bikiniben a kertben, mivel egy kicsit ő is érezte az izgalmat magán.

(.... azóta volt többször is úgy ott, bevallom épp akadt nekem is dolgom valami kerti. De nem fektettem le csak csak élveztük a helyzetet.)

2023. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Balcsin szoktunk nyaralni,a fiú unokatesóm mindig kíváncsiskodik,azt gyerekkorunk óta érzékelem,am nem zavart sosem.
2023. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen csomó alkalommal strandon

Vagy éppen át öltözésnél de pl tudván tudom hogy a szomszéd szokott kukolni is

2023. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!