Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nökent ha valakit ki kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nökent ha valakit ki kéne elegitened kézzel aki mondjuk amúgy szóba se jöhetne.de mégis eljutnál valahogy ehhez a ponthoz,akkor teljesen közömbös tudnál maradni,vagy akaratlanul is felizgatna amikor mereven élvezi és probálnád jól csinálni?

Figyelt kérdés

gondolok itt pl családtagra..csak fantátia szintjén kérdezem..

anya-fia stb



2022. szept. 8. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Beteg vagy
2022. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
A női test még ha erőszakolják is izgazolma fog jönni, nedvesedni fog. Sajnos ilyen esetben a test a nő ellen fordul. Élvezi, ha utálja is...
2022. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a megeröszakolásnál azert nem hinnem..gondolom pasiként irtad
2022. szept. 8. 18:02
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Igen pasiként írtam, én nem is saját tapasztalatból (nem vagyok erőszaktevő) csak sok fórumot olvastam már és ilyet is írtak a nők, hogy hiába kívánták magukat a pokolba közbe... Volt olyan is akinek orgazmusa volt... Szóval... Sajnálatos dolog az ilyen... De sajnos napjainkban is megtörténik. :(
2022. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés is kretén.
2022. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Annó olvastam egy sztorit, hogy a kamasz srácnak mindkét keze eltört, az anyja pedig könnyített rajta... aztán addig fajult, hogy dugni kezdtek. Szóval létezik ilyen.
2022. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Istvan485 ***** válasza:
20%
No vagy???
2022. szept. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Sokan eltudok vonatkozhatnak. Évekig vettem és szoptam az egyik főnököm gyakorlatilag napi rutin volt a munkám része. Nulla elvezettel... 33N
2022. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8: és ez járt valami előnnyel számodra?
2022. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

#9 igen járt. Átlag feletti fizetes, céges kocsi korlátlan benzin és km használattal. Tripla cafeteria, ingyen 2 hét nyaralás a horvát tengerparti nyaralójában a faszinak. Mindennap ebéd, sok-sok drága ajandék... Sok-sok külföldi utazás gyakorlatilag bejártam a fél világot vele.

És nulla munka... Voltak alattam mások mindent velük csináltattam

2022. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!