Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a partnered annyiszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnered annyiszor átvert már, akarva akaratlanul, akkor jogos részemről? Soha nem érdekelt a penz, vagy a pénze. De az elmúlt napokban olyan fájdalmakat okozott, hogy úgy döntöttem, elfogadom a pénzt ,amit adni akart. Nem tudom, miért akar

Figyelt kérdés
segíteni nekem, soha nem kértem, de most már ez az egyetlen ,amit jónak látok revanskent ,annyi bantast adott
2023. ápr. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2023. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy elfogadjam - e a pénzt,amit adni akar. Bocsánat ha nem értheto a kérdés
2023. ápr. 22. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarja adni a pénzt? Fájdalomdíj?
2023. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Lesz egy vizsgálatom, és mondtam ,mennyibe kerül. O szó nélkül azt mondta, H ideadja.Mondtam,H ne ,de már azt hiszem,hogy el fogom fogadni
2023. ápr. 22. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Megvehető vagy-e...
2023. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást: amit adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el :)

Ha MAGÁTÓL adni akarja és nem vár el semmit cserébe és tényleg kell a pénz akkor elfogadnám. Ha viszont van tartásod akkor meg nem. Főleg nem egy olyan valakitől akinek amúgy ki akarnám adni az útját. Ez esetben inkorrekt lenne.

2023. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Szóval igen.
2023. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy bántott meg, hogy nem értette,amit mondasz? 🤣


Szóval az elmúlt napokban a pasid többször - akarva és akaratlanul - átvert éa megbántott, ezért te bosszúból elfogadod a pénzt egy orvosi vizsgálatra, amit ő önként ajánlott fel?


Te most szopatsz minket, vagy ebben mi a szexualitás?

2023. ápr. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!