Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme szex előtt úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme szex előtt úgy szopni, hogy nagyon gyorsan veritek is közben "elmenős állapotig"?

Figyelt kérdés
Több lánnyal tapasztaltam már, ami fantasztikus am, de így nyílván hamarabb is elmegyek/megyünk.
2023. szept. 21. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az arcotokon lévő élvezet miatt nehéz abbahagyni, elvégre örömszerzésből csináljuk
2023. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez lehet megbeszélés kérdése, hogy meddig tartson vagy legyen-e egyáltalán. Nem feltétlenül kell úgy zajlani a szexnek, hogy fell kell szopni behatolás előtt.. nincs ez sehol fixálva.
2023. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Én egypatronos vagyok, és pont egyéjszakásnál volt olyan, hogy valami brutál módon szopott a csajszi, szintén iszonyat gyorsan verte és a nyelvével fickándozott rajta, és ahogy rápillantottam abban a szituban, tele is lőttem.. 🙂

Utána mondtam hogy sorry, de nekem mára ennyi, és láttam rajta hogy csalódottságot, de basszus.. miért kellett ennyire dolgozni rajta? :D

2023. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
ilyenkor nektek kéne önuralmatoknak lenni, és rászolni, hogy ebből mi lesz. ő bele ad mindent hogy a legjobb legyen. van szátok, és ha tudod, hogy ebből több lesz szólj hogy lassítson, vagy elmész
2023. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Van,hogy elélvez a férjem,de mi folytatjuk tovább.Van aki többet bír.
2023. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű. Előjáték alatt, ha egymást kényeztetjük és érzem, hogy sok lesz, akkor szólok a páromnak, hogy ő hagyja abba, ha szexet is akar. Ennyi.
2023. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ez úgy szokott lenni, hogy először leszopom, attól gyorsan el is élvez, aztán ő kinyal, szintén élvezésig, közben fel is izgul már a nyalástól meg az én orgazmusomtól, és utána jöhet a szex. Így mindketten tovább is bírjuk másodszorra.
2023. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: mi is pont ugyanígy szoktuk :)
2023. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!