Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van értelme az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme az anális szexnek, ha csak az egyik fél élvezi?

Figyelt kérdés
Én évekkel ezelőtt nőként szerettem. Többször elélveztem tőle. Magamnak is csináltam régebben. Később volt 1-2 rossz élményem. A mostani párom felhozta ötletnek, de nem erőlteti. Izgat is, de tartok is tőle. Mit tegyek?
2023. aug. 26. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt kérdezd meg tőle, hogy mennyire szeretné. Ha nem nagyon, akkor inkább hagyjátok.

Másrészt kérdezd meg magadtól, hogy mit szólnál hozzá.

Egy tapasztalatlan emberrel ez maradandó élmény is lehet... szeretnél pelusozni az életed hátralevő részében?

Szerintem óvatosan ezekkel.

2023. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged izgat, ő élvezi, az már két személy.
2023. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A párom tapasztalatlanabb ilyen téren, mert neki nem volt még anál.
2023. aug. 26. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Tehát ha mondjuk holnap eszel egy rossz rántottát akkor onnantól kezdve soha többé nem akarsz tojást látni?


Beszéld meg vele, hogy milyen tapasztalataid vannak, mik az esetleges félelmeid, aztán próbáljátok úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen. Ha mégse fog működni, akkor lehet azt mondani, hogy egy próbát megért de köszi te ebből többet nem kérsz.


De amúgy még ha mondjuk te nem is élvezed annyira, de nem fáj, nem kellemetlen számodra, még mindig lehetne csinálni ha a pasinak jót akarsz. Mert pl. a nyalásban/szopásban sincs nagyon mit élvezni, maximum azt hogy látod a másikon, hogy neki ez mennyire jó, mégis elég sokan csinálják.

2023. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, ha csak az egyik fél élvezi. Sőt, felvet kérdéseket, ha valakki élvezni tud bàrmit, ami a másiknak szenvedés...

Viszont mivel nálad nem az helyzet, hogy undorodsz tőle és soha nem tennéd meg, mert írtad, hogy régen szeretted. Negatív élmény előfordulhat bármivel kapcsolatban, de nem kell hagyni, hogy elvegye a kedved.

Feltételezem, hogy az volt a gond, hogy fájdalmasra sikerült legutóbb. Megfelelő előjátékkal ez abszolút elkerülhető. Szerintem beszélj őszintén a pároddal a témáról. Elmondhatod neki a negatívat is, így figyelmesebb is tud lenni veled. Mondd meg neki, hogy haladjatok lassan és legyen hosszú előjáték. Ha pedig rástresszelsz, hagyjátok abba. Majd megpróbáljátok máskor újra.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha használtok plugot az előjáték során, utána zökkenőmentes tud lenni a behatolás. Síkosítás pedig alap

N

2023. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem most, hogy értelmes válaszokat kaptam. Való igaz, hogy a szopástól sem tud elélvezni a nő, meg a férfi sem a nyalástól, és mégis csinálja.
2023. aug. 26. 17:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom elég rendes, és jólelkű. Nem gondolnám, hogy az a célja, hogy a szenvedésemet élvezné.
2023. aug. 26. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
De attól még lehet tapasztalatlan, akkor pedig vigyázni kell.
2023. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:25

De akkor az esetleges kétségeidet miért nem vele beszéled meg? Mert ha szeret akkor tuti jót akar neked. De még ha nem is, akkor is ha egy csepp esze van úgy alakítja a szexuális életeteket, hogy mindenkinek jó legyen, mert ez az alapja annak, hogy meg tudjon tartani.

2023. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as írtam, hogy nincs ezen a területen tapasztalata.
2023. aug. 26. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!