Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakran olvasom, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran olvasom, hogy a nők számára a kinyalás önmagában nem elég a kielégüléshez. Akkor szexpartner keresőn miért látok olyan női adatlapokat, ahol a nő csak kinyalásra keres férfit?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem minden nő ugyanolyan. Az én barátnőm például az ujjazást és a nyalást jobban szereti, mint a behatolást. A nyalástól olyat tud élvezni, hogy egész testében remeg.
2023. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

"Akkor szexpartner keresőn miért látok olyan női adatlapokat, ahol a nő csak kinyalásra keres férfit"


Hát ilyet hol látsz? Mármint tényleg..


Ha belegondolsz:


1. Nem minden nő szereti a nyalást.

2. A legtöbben egyáltalán nem is nyalnak jól.

2023. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
En szeretem, ha szájjal kényesztetnek, de jobban szeretek én adni orálisan. 23/L
2023. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Küldd már el légyszi ezeket a hirdetéseket, nagyon szeretnék egy olyan lányt kényeztetni, akinek végre én adhatok:D
2023. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak azzal akar dugni, aki az ágyban bemelegítésnél jó képességeket mutatott.
2023. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam néhány ilyen adatlapot az Eropolison meg a Vagyaid nevű oldalon, de nem sok ilyen van.

Férfiban is akad olyan, aki csak arra keres nőt, hogy leszopassa. Nőben sem elképzelhetetlen, hogy csak arra keres férfit, hogy kinyalassa vele magát.

Aki minőségi orált kap, annak az úgy is kielégítő.

2023. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Minőségi oralt kapok, mégis kell az, hogy alaposan megdugjanak.
2023. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Nője válogatja.

2023. szept. 24. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

8


Ezt én is tapasztaltam. Van akinek elég ha minőségi, van akinek nem.

2023. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a Nők szeretik sőt imádják ha a férfi jol teljesít a nyelvevel. De meg az a nő sem tudja elengedni a jo kefelest aki igy nem is tud elmenni csak orallal. Szóval en ugy látom hogy mindkettő kell es hasznos :)
2023. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!