Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt e már olyan valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már olyan valakivel hogy a nagytestvér pl nővére jól elverte a fenekét? Vagy te fenekelted el a kis testvéredet? ha volt mond el hogy és miért. Kérlek.

Figyelt kérdés
Ha sértő a kérdés sajnálom. Nem kiváncsiskodni akarok csak érdekel.

2023. szept. 25. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Soha. De a legjobb barinőmet már megdugattam a bratyómmal az ágyamon... 😄
2023. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem régebben a nővérem sokszor megvert. Igaz ez azóta is nagyon ciki, de a 6 év koekülönbség miatt nem sok esélyem volt ellene.
2023. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem egyszer régen elfenekelt, amikor a szüleim ketten hagytak minket otthon, és már nagyon idegesítettem. Elég nagy volt köztünk a korkülönbség, ő asszem 17 volt akkor, én 11, úgyhogy nem igazán tudtam ellenkezni.


Bennem nem hagyott különösebben mély nyomokat, de emlékszem, hogy amikor kiderült, akkor a szüleim nagyon ki voltak rá akadva, és mondták, hogy ilyet többet nem csinálhat.

2023. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy Krisztina 3 válasza:
100%

Engem is fenekelt el a növérem

Nálunk is volt nagyobb kor különbség ö 20 volt én 10 már nem nagyon emlékszem de azt tudom hogy azért kaptam mert a boltból loptam egy kis csokit mert nem vetemeg azért mert rossz voltam anyukám csak el beszél getet vele a töbit akit érdekel privibe le írom 19L

febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!