Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha a barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátnőd szakítana, mert szexelni akar másokkal is, de azt mondja, hogy fél év múlva folytatni akarja?

Figyelt kérdés
Úgy persze, hogy azt mondja, higy szexelj másokkal te is addig, hogy éld ki magad.
2023. szept. 26. 14:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
17: ennél csak jobb jöhet... Legyen már tartásod.
2023. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Ha szexelni akar másokkal az oké, de minek ehhez szakítani? Az nem oké. Ha szeretne valamit tőlem, szexeljen úgy másokkal, hogy velem is.
2023. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar a dolog akkor minek szakítani? Akkor még fel is dobja a ti szexuális életeteket ha elmeséli mit élt meg másokkal, jobban beindulsz rá ami aztán neki is több ingert hozhat.
2023. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy ingert hozna, mégpedig a hányingert.
2023. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
#22 rendben vagy lelkileg?
2023. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Azt megtanultam ötven évvel ezelőtt, hogy minden nőnek éppen én voltam a második. Ezért az egy dologért becsülöm a gyereklányokat.

Ha boldog akarsz lenni, fogadd el a hatodik (sex) parancsolatot.

Ne paráználkoj! Inkább éld és élvezd az életet.

2023. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 kisördög1 ***** válasza:
64%
és miért kell ehhez szakítanotok? Nyitott kapcsolat, 3as szex és még sorolhatnám a lehetőségeiteket...
2023. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy te nem tudod kielégiteni egyáltalán és ő megnézi hogy a többi mit tud.

Ha csak egyet talál aki rendesen kielégíti, neked fokhagymás attól kezdve.

2023. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!