Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom sokan most kiröhögnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sokan most kiröhögnek kigunyolnak letitulálnak hogy egyerek vagyok... Egy nőnek ha orgazmusa van tud tenni valamit azzal hogy kevesebb "nedvességgel"tegye azt?

Figyelt kérdés

Párom mindig azt mondja ő szereti hogy ez ilyen szereti látni érezni mikor eljön az a pillanat

De részegen már nem elösször mondta hogy milyen gusztustalan büdös dolog ez És hát ugye a részeg ember mond igazat mert nem gondolja át Nekem ez így nem tul jo érzés mert így tudom jozanon hazudik


2023. szept. 29. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nettó faszsag, nem igen tudsz ellene tenni.
2023. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem tudsz tenni ellene. Az ellen viszont igen, hogy egy tahóval vagy.
2023. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"egyerek" Ez hülyegyerek akarna lenni?


Nincs rossz kérdés. Teljesen rendben van a kérdésed.


Ezek szerint te vagy a nő és amikor orgazmusod van, akkor nagyon nedvesedsz?


Nem, ezzel nem lehet mit csinálni és semmi baj nincs vele.


A párod meg ha a) részegeskedik b) részegen bántó dolgokat mond, akkor inkább keress mást.

2023. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 egy gyerek akart lenni csak elbénáztam

Igen orgazmuskor olykor nem is kis foltot hagyok magam után a lepedőn ami ő szerinte gusztustalan dolog

2023. szept. 29. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A pasid egy hülye. A legtöbb pasi imádja a nedves puncit sőt a spriccelős orgazmust is.
2023. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó emberrel vagy együtt :)
2023. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Törölköző alád.
2023. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A "letitulálnak" számomra meglepö kifejezés. Szoktál ilyent használni máskor is? Szerencse, hogy az egyik válaszolo megfejtette a nemedet.

Nem gusztustalan és föleg nem büdös (kivéve ha valami egészségügyi gond van. Ezen a részen érdemes elgondolkoznod, ha lehet kijavitanod.) Ha valamiért ez gond közöttetek akkor egy vastagabb törülközövel meg lehet oldani! Azt biztosan nem itatod át annyira.

2023. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez zavarja, próbálkozzon fiúkkal, bár ők is tudnak foltot hagyni...
2023. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy nem szeret valamit a pasid meg nem hülye, de ez ellen nem tudsz tenni semmit.
2023. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!