Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok valóban úgy gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valóban úgy gondoljátok hogy 18cm-s farok alatt nem számít valaki igazi férfinak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom hányszor kell még feltenni ezt a kérdést. Részben így van. ha tetszik, ha nem. Ahogy ma már leírtam itt egyszer: Ha egy nő választhat (és amúgy ha legalább átlagosan kinézete van, akkor annyi pasija van amennyit csak akar), akkor mindig a nagyobbat fogja választani. A határ egy átlagos nőnél olyan 18-20 centi között van.


Lehet kifogni egy rövid, szűk hüvelyű nőt, de ahhoz nagyon nagy szerencse kell. És még a szülésnél simán kitágulhat.


Még olyan 16-17 centivel meglehet lenni, ha vastag. De alatta már nem sok remény van.

2023. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, és nem vagyok férfi sem, mert szerinted nem az, akinek nincs meg a 18 cm. Már megint ki ez a kérdező? Megengedi a szabályzat, hogy ugyanezt a kérdést naponta feltegye valaki? Mert én csak azt kérdeztem csak, hogy szabad -e kiverni, vagy sem és azt egyből törölték? Ezek a méretes kérdések minden nap többször, vajon miért megengedettek?
2023. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség
2023. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap megpróbálok valami értelmeset válaszolni ugyanerre a hülyeségre, de elfáradtam. Próbálom megérteni, elképzelni milyen lehet az az ember, aki kényszeresen felteszi ezt a kérdést minden áldott nap, de mindig megijedek az ürességtől és a teljes reménytelenségtől.
2023. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Ha nő vagy akkor te ezt nem értheted

Nem a legjobb érzés hogy csak 14cm jutott

Illetve emiatt csak kompromisszum lehetek egy nőnek

2023. szept. 29. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Én megértem őket. Mostanában redditen is téma volt ez. Mindig mindenhol vannak olyan hozzászólások, hogy a pasit megalázás érte a mérete miatt, női kommentek, hogy nekik az átlagos kicsi stb.
2023. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen, valóban így gondoljuk, sőt, nekem inkább 20 cm fölött kezdődik.
2023. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14 pont az átlag méret, ha nem az önbevallásos statisztikákat nézzük.
2023. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 Van akinek kicsi 16cm?

Mert az az átlagos

2023. szept. 29. 17:02
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 Na ezzel rengeteg férfit fel fogsz bosszantani:D
2023. szept. 29. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!