Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osztályomba van egy lany es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztályomba van egy lany es mindig fel áll rá mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Semmi masra de a mellére ránézek es mindig felal pedig nem tetszik az a lany de nagyon szep dudai vannak ugy megfogdosnam vagy közé teném a farkam vagy csak beraknam neki. Siman lenne eselyem felszedni mert valszeg szerelmes belem csak nem tudom nekem nem jon be. Nagyonn vagyom azokra a dudakra es ne ertse senki felre nem kihasznalni akarom meg semmi tisztelem a nöket mindegyiket. Csak annyi a baj h ha ranezek a cickoira felall es nem lankad a farkam csak ha kiverem szoval suli wc be kimegyek es igy sikerul csak de van h 5x is egy nap felall ra de nyilvan vagy 2x verem ki ra max mer tobb az tul sok lenne

Es neha allo farokal megyek a folyoson nyilvan takargatom meg pont ugy megyek h ne lassa senki szerintetek mit csinaljak?



2023. okt. 3. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, belemenne-e ő abba, hogy csak szexeljetek, és semmi más.
2023. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Cumiztasd meg 23/l
2023. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mit szólna, ha mellbebaxnád és a mellei közé élveznél? Mert neked csak a csöcsei tetszenek...
2023. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Verd továbbra is a wc-ben. Majd jön olyan lány, aki tetszeni is fog.
2023. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell vállalni
2023. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi a jobb dugni olyannal aki valamennyire bejön, vagy recskázni? Ha utóbbi neked a jobb akkor verjed nyugodtan, bár nem tudom ehhez minek kellett kérdést kiírnod.
2023. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat, ha annyira nem is jössz be neke lehet hagyja hogy a cickókra élvezz.
2023. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Passzold át nekem! Cserébe szerzek neked olyat aki bejön.
2023. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Háát volt már pár eset mikor csak barátiszexet beszéltünk meg aztán egyik másik szereplő is féltékeny /irigy/ mániás lett ....
2023. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Oldfire ***** válasza:
56%
Mártogatsd meg benne.
2023. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!