Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki az osztályomba...

Ramika66 kérdése:

Van egy fiú aki az osztályomba jár és nagyon tetszik! De viszont nem tudok semmit csinálni hogy valahogy közelebb kerüljek hozzá, mert mindíg csapatba nyomulnak, csak facebookon tudom elérni őt, de ugy nem jó. Többi lent van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Február 28-kán lesz a farsang és lépnem kéne valamit,mert biztos vagyok benne hogy ő nem fog lépni semmit. Nekem kell lépnem (muszáj mert nagyon belezúgtam)
2014. febr. 24. 18:39
 1/4 anonim válasza:
ehogysem fértem a közelébe majd egyszer képet akartak facera és elvállaltam hogy megcsinálom majd egyre többet beszéltem vele elhívtam sétálni majd mikor meg akartam kérni hogy legyen a barátnőm az élőtt lemondta a randit ezért facen kértem meg úgyhogy ha más lehetőség nincs próbáld meg facen :-) de ha gondolod jelölj be facen és tudok neked segiteni :D írj privátot :)
2014. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
BOCSI az eleje lemaradt annyi van hogy én is ígyvoltam mostani barátnőmmel, mindíg társaságban volt sehogysem fértem a közelébe :)
2014. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oke köszi! amúgy már meg van jelölve facebookon csak nem toom mit írjak neki hogy tényleg járjunk.Ebben tudnál segíteni?
2014. febr. 25. 15:59
 4/4 A kérdező kommentje:
jahh..oké csak mi a neved facebookon?
2014. febr. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!