Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltatok már olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat hogy egy nőt teljesen hidegen hagy hogy ha a melleit nyalogassák,kényeztetik? Nem izgatja egyáltalán.Én kettővel is.Miért van ez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahány nő, annyi féle ciciérzékenység. Van akinek olyan érzékeny volt, hogy nem is lehetett szenvedélyesebbeb csókolgatni, azért ez is zavaró. Meg olyanok is, akik kb semmit se éreztek. Még csak mérettől sem függ, talán elmondható, hogy akinek nagyobb, nem olyan érzékeny, de ez sem igaz mindig. Jelenlegi barátnőmé se érzékeny, viszont őt beindítja maga az, hogy imádom a cicijeit, és látja, hogy engem nagyon felizgat, mikor csókolgatom és fogdosom neki.
2023. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

10


Szerintem azoknak a nőknek is ugyanúgy működik a melle, akiknek úgymond "nincs melle", mint a többi nőé.


Nekem volt olyan barátnőm, aki majdnem teljesen lapos volt, terhesség alatt sem lett a melle nagyobb, de szoptatás alatt sem. Fura volt látni, hogy szoptatja a kisbabát a majdnem teljesen lapos cicijéből és simán tudta szoptatni, nem kellett mellé tápszer hónapokig.


Ebből kiindulva azt mondanám, hogy sztem neki is simán lehet, hogy érzékeny.

2023. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nincs gondom ezzel,csak kérdeztem.

Ettől még ugyanúgy imádom őket.

2023. okt. 6. 20:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!