Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők a 18+ centiméteres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a 18+ centiméteres péniszt élvezik csak akkor miért a 12-15 cm es műpéniszek a legkelendőbbek? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés

A nők állítólag azt a péniszt szeretik ami lankadtan is olyan mint egy tömlőssajt, jó vastag. Állva 18-20 cm mint egy dezodoros flakon. Nem 3 ujjal kell fogni hanem 2 marokkal.


És ha véletlen valakinek nem is megy be a 18-20 cm de legalább lehet szabályozni, a pl 15 cm-es pénisznél előfordulhat hogy mehetne be még több de nincs. Kevés, hiába nyomja csak a golyó csattog.



2023. okt. 6. 20:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Honnan vetted, hogy a 12 centi a legkelendőbb? :D Hidd el a nőknek az ideális 17-18 centi.
2023. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Így van. 17-18cm az ideális a nőknek.


Ha az alatt van számíts rá hogy bizony lesz olyan akinek nem fog tetszeni a farkad. 11-12 cm-nél csak csalódás, 14-15 nél meg csak 10-ből 8 lesz az arány.

2023. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

Van pár játom de mind 20+


Nem tudom mit lehet kezdeni egy 15 cm essel. Ha megfogom az rögtön elvesz 5 centit.

2023. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Ezt mind pasi írta! Eladóként mondom, hogy a 13-17 centisek a legkelendőbbek. Persze akanak, akik extrémeket vesznek húszon felül, de az ritka. A 18-20 fogy a legkevésbé. 20+os, vagy az átlag az, ami megy. Amúgy sajnos nem sokan veszik, a legtöbb női vevőm szülés után jön.

A vaterán nézzetek szét, ott is árulok, és helyileg pesten boltom is van. Aki nem hiszi, ott felmérheti névtelenül, hogy hány centis megy a legjobban!

2023. okt. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
A nagyobb péniszek arányosan vastagabbak is ezért jó a nagy méret, nem a hossz miatt.
2023. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
#5 soha senkitől nem kérdeztem semmit, hogy mit és miért vesz, és nagyon kevesen is jönnek be személyesen a boltba, azok is főleg férfiak, és csak mustrálgatják a kínálatot, manapság mindenki interneten rendel, főleg intim dolgokat. Azt el tudom képzelni, hogy egyes nők csak vastagság miatt veszik. De ilyen szempontból nem vagyok tájékozott, hogy ki mit és miért. A dildó amúgy sem a fő profilunk, inkább a potencia növelők, speciális óvszerek és síkosítók azok, amiket rendelnek rendszeresen. A többi szinte csak van, hogy legyen miből válogatni, de nem igazán sok fogy. Még a férfiaknak szánt fleshlight sem kelendő. Havi szinten ha 10-12, szóval nem ebből élünk meg.
2023. okt. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Van egy 14×3,8-as és egy 17×4,5-ös dildóm. A 17-es nekem már tud kellemetlen érzést, pici fájdalmat okozni. Azt csak akkor, ha már nagyon fel vagyok izgulva, és akkor is csak nagyon ritkán tövig.

A férjemnek 14×4,5 a pénisze, és tökéletesen elég, kielégítő.

2023. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

7 Valóban tud kielégítő lenni egy olyan méret?


Vigyázz mit jelentesz itt ki mert itt mikropénisznek számít meg hogy akinek nincs 18cm az nem férfi

2023. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
#8 Mert ez az igazság. Náluk azért a vastagság átlag feletti, ami sokat számít. Illetve a 17 is van amikor bemegy, pedig az nem igazi, ami sokkal izgatóbb.
2023. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Végignézegettem néhány szexshop webáruház kínálatát, a top5 és top10 méretű dildókat, illetve vibrátorokat.

A legkelendőbbek 15-22cm között vannak.

Jobban hiszek az ő eladási statisztikáiknak, mint itt egy anonim kérdezőnek. Már csak azért is, mert a magyarországi forgalom 90%-át ők bonyolítják, és nem az egyre kevesebb szexshop.

Ráadásul, ha csak az én saját (bőséges) tapasztalataimat veszem alapul, minden csajom imádta és imádja az átlagosnál jóval nagyobb méretem. Még úgy is, hogy sokkal több gyakorlás és előkészítés kell ahhoz, hogy tövig be tudjam verni nekik a bránert.

2023. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!