Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők a 18+ centiméteres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a 18+ centiméteres péniszt élvezik csak akkor miért a 12-15 cm es műpéniszek a legkelendőbbek? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés

A nők állítólag azt a péniszt szeretik ami lankadtan is olyan mint egy tömlőssajt, jó vastag. Állva 18-20 cm mint egy dezodoros flakon. Nem 3 ujjal kell fogni hanem 2 marokkal.


És ha véletlen valakinek nem is megy be a 18-20 cm de legalább lehet szabályozni, a pl 15 cm-es pénisznél előfordulhat hogy mehetne be még több de nincs. Kevés, hiába nyomja csak a golyó csattog.



2023. okt. 6. 20:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

#20 és ebből egyből levonható, hogy a komoly szándékú, intelligens, ámbár számodra nem vonzó pasik helyett is vibrátort használsz.

Ha szerinted a legtöbb férfi normális, összetett mondatokban képtelen kommunikálni, akkor szerintem rossz helyen keresgélsz. Persze nyilván lehet akár hosszútávú megoldás is egy vibrátor, de egy kapcsolat mindig jobb egy eszköznél. Természetesen csak is teljes szimpátia esetén, én sem adtam soha alább, voltam szingli évekig. Szóval a helyes szóval teljesen egyetértek férfiként. A külső nem minden, csak éppen majdnem, legalábbis számomra.

2023. okt. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy amíg te nőként a vibrátoroddal élsz nemi életet, addig a hülye és lúzer pasik becsajoznak, és a daliás szőke herceg helyett egy prosztó se fog jutni, mert ők bőven megvannak nélküled, van épp bőven elég csajszi minden helyen, de a te szépséged és fiatalságod bizony múlandó. Míg egy pasi találhat partnert akár 45 évesen is (és sokan akkor már nem csak alkalmit keresnek), egy hasonló korú nőre nem sok komoly, és hosszútávú kapcsolat vár. Könnyen meglehet, hogy mikor rájuk fanyalodnál, egyik sem fog komolyként kezelni. Mert túlvannak sok kapcsolaton, partneren, és nem akarnak majd a kapuzárási-gyerekszülési terveidben szerepelni. Ha meg ezeken mind túlvagy, akkor meg jobb, ha barátkozol a gondolattal, hogy a vibrátoroddal való reggeli kávézás lehet nem is olyan rossz dolog. Legalább tied az utolsó szó (már ha kikapcsoltad).
2023. okt. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mintha a világ összes nője ugyanazt értené helyes pasi megnevezés alatt.

Ötletem sincs, miért pont engem pécéztél ki, bárki mással megtehetted volna.

2023. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

9. Ne haragudj, de a 4,5 vastagsag hol átlag feletti? 😅


Hát azért csak nem nyeszlett vastag péniszek léteznek..

2023. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
19. Te szűz vagy, ugye? 🤦🏻‍♀️
2023. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
83%
#24 Az átlag vastagság 4 centi kb. A kutatások is ezt írják. 11,8-12,2 centi közötti kerületet. Ami nagyjából 4 centi szélességet ad. Persze ha hozzávesszük, hogy nem kör keresztmetszetű a pénisz.
2023. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!