Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg dolog, ha a Sims "pasimr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg dolog, ha a Sims "pasimról" fantáziálva kényeztetem magamat? 18L

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a pasizásban, vmiért nem találok jó pasit. Vagy nem jönnek be mert ocsmányak, vagy buták és nem kedvesek. Próbáltam már sokmindent, most arról ábrándozom, hogy megtalálom az ideális srácot, de úgy érzem egyik sem lesz annyira tökéletes, mint az a pasi akit a Simsben én hoztam létre.

2023. okt. 9. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem mondanám annak
2023. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Lagziba hívjatok meg
2023. okt. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

mért lenne beteg?

az ember fantáziál mikor miről..

nekem az egyik exem elmesélte hogy többször más férfit képzelt oda a helyemre.. pl Jason Momoa-t :DD

na az viszont elég bántó volt! tisztelem az őszinteséget.. de azok után egy ideig elég kellemetlen volt úgy szexelni hogy ezen kattogtam.. volt hogy el is maradt a huncutkodás.

2023. okt. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát azért egy vibrátor min de biztos rengeteg privátot fogsz kapni ez után xd
2023. okt. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

“ Nincs szerencsém a pasizásban”


Szerintem meg te vagy a, hogy téged idézzelek ezzel a nagyon otromba szóval, hogy “ocsmány”, ha fiatal korod, és nő létedre egy épkézláb pasit sem tudsz fogni. Nyilván nem vagy ocsmány, csak nem hiszed magad szépnek. Ez csak agyi felfogás kérdése, nem a fizikai megjelenésé elsődlegesen.

Szerintem tedd le a játékot, szerezz önbizalmat, és rá fogsz jönni, hogy ezer meg ezer pasi vár rád. Mert mások játék helyett pedig nem tudják kirugdosni őket, mert annyi ajánlatot kapnak.

Az igaz, hogy ők nem 12/24 számítógépen játszanak, és nem kövérek.. szóval csak a te kezedben van a kulcs, hogy egy hasonlóan jóképű fickót felszedj, de ez bizony munkával fog járni, nem csak egész napos klikkelgetésből áll egy elképzelt világban.

2023. okt. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Trololo
2023. okt. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fantáziál.

A nagy könyv írók szerinted hogyan tárnak eléd ekkora képzeletbeli látványvilágot? :) Főleg erotika terén. Énis szoktam,29 éves vagyok.

2023. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha tökéletes férfit akarsz akkor szűnni kell egyet egy anyának a fia lesz a legjobb a világon és a mindene


De viccet félre téve 18 éves vagy fiatal.

Te is most kezdesz el kupalódni nyugi van

2023. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na, sok privit kaptál végül, Lacika?
2023. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is játszom a sims 4 el /F
2023. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!