Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog a merevedési zavar egy ejakuláció után?

Figyelt kérdés

Tehát az elsö élvezésem után a merevedés nagyon könnyen megszűnik, főleg ha már napi rendszerességű a szex.

Ilyenkor elég nehéz újra merevedést elérni nálam.

A kérdésem tulajdonképpen az is lehetne hogy ez merevedési zavarnak nevezhető, kóros dolog-e vagy inkább olyan jelenség ami a legtöbb egészséges férfinél ugyanígy müködik?



2023. szept. 29. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kóros
2023. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Semmi gáz ezzel, vannak 1 lövetű pasik és több lövetű pasik.


Nem vagyunk egyformák. Attól még lehetsz jó szerető.

2023. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok,vagyis mostanaban,de en mar kozel 50 vagyok

Ez korral jar sajna

2023. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a merevedési zavarhoz. Minden rendben.
2023. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Amúgy ha a lankadt péniszt a hüvelyben hagyhatom az ejakuláció után, akkor még általában tudom folytatni. Amint viszont kihúzom a vesszőt a helyéből, nem tudom már visszahelyezni. Bizonyos idő után ingerelve esetleg újra fel tud állni, de ez is olyan problémás szokott lenni hogy már engem zavar. Türelemjáték lesz az egész.

Pedig még csak 30 vagyok, koromnál fogva többet is elvárnék magamtól, de sosem tudtam többet

2023. szept. 30. 00:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5.-re. Ja, többet akarsz, mert a Béla azt kamuzta, hogy 4...fenét, 14X dugja meg egymás után a csaját?
2023. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem merevedési zavar, teljesen normális. Ezért is hívják kielégülésnek, mert kielégülsz, ha álló farokkal maradsz mindig, az nem lenyugvás..

Én is egymenetes vagyok 28 évesen, az voltam fiatalabban is. Szoktam néha én is erőltetni a második menetet, vagy volt olyan exem aki erőltette néha. De kell minimum 20 perc szünet, ami már elég ahhoz, hogy elmúljon már a kedv mindkét részről. Nemrég volt egy olyan élményem a párommal, hogy elég hosszú kimaradás után végre tudtunk szexelni, nagyon egymásra gerjedtünk. Emiatt 2 perc se kellett, hatalmasat élveztem betonkemény farokkal. Úgy éreztem, most biztos fog menni a második menet, de sajnos mire rendesen nekilendültünk, már félmerev volt a farkam csak, mondhatni az az állapot, mikor a mérete még megmarad, de már puha. Bement úgy is neki, mert nagyon nedves volt, de aztán nem erőltettük tovább, csúcsravittem kézzel, utána ő is engem szájjal... Érdekes, hogy elélvezni simán eltudok másodjára is, csak nem kemény rendesen a farkam.

2023. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Élvezés után jellemzően nagymértékben csökken a szexuális vágy, és ettől persze hogy megszűnik a merevedés. Ezenkivűl sokaknál túlérzékeny, fájdalmas lesz a pénisz, ezért nem is akarnák folytatni a szexet. Ezek egyébbként evoluciós védelmi funkciók. Mivel a szex kiszolgáltottá teszi az embert, állatot, ezért a szervezet megakadályozza, hogy az élvezet miatt túl sokáig szexeljenek az élőlények, tehát leállítja őket. Szóval ez kb normális átlagos működés.

Ez van, az evolució gyors rövid szaporodást "akar", még véletlenűl sem, orákig tartó életveszélyes szexmaratont, amít senki nem élt volna túl az őskorban, tehát kihaltak volna.

2023. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha nincs töltény, nem kell felhúzni a puskát.
2023. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ejakuláció után szinte azonnal megszűnik a merevedés. Majdnem mindenkinél így van. Ez nem merevedési zavar! Régebben néhány perc kellett, hogy újra felálljon, 50 felett ez már pár óra. Merevedési zavar az, hogy nálam például péniszgyűrű nélkül már semmi nincs. Csak vastagszik, és puha. Erre rá még be kell venni a Viagrámat is, ha akarok valamit.
2023. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!