Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti átlagosan mennyi idő alatt tudtok elmenni ha a párotok orálozik nektek? El tudtom egyátalán?

Figyelt kérdés
Azért lennék kíváncsi a dologra, mert az én barátom nem tud elmenni ha csinálom neki. Legutóbb 40 percig próbálkoztunk de azt mondta hiába jó esély sincs rá hogy elmenjen. Azt mondta nagyon jó ahogy csinálom, nagyon élvezi, de én úgy érzem annyira csak nem jó neki mint mondja ha egyszer nem megy el soha.

2023. okt. 9. 09:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
19-es igen ezt mi jobban szeretjük csinálni mint a nők... sajna
2023. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

19, 21


Szerintem azok a nők, akik 10 percnél abbahagyják, nem akarják lenyelni. :) És félnek, hogy ha tovább csinálnák, akkor ez lenne a vége.


Én írtam a 16-ost, nekem 20-25 perc még megy, de annál több egyszerűen nem, mert kényelmetlen és ahogy írtam, kicsit "lelombozó", hogy nem jutunk a végére.

2023. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
#22 És az esetleg még nem jutott eszedbe, hogy talán benned lehet a hiba? ;)
2023. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23


Dehogynem. 😜😜


Csak akkor miért hazudott mindenki, hogy jól csinálom? Ugye.

2023. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

#24 Sajnos, kevés őszinte ember van a kapcsolatokban. Inkább hazudnak egymásnak, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatuk, mintsem őszintén megmondanák egymásnak, hogy mi nekik a jó és mi nem, hogy mire vágynának, és mi az, amire inkább nem tartanak igényt a párjuktól.

Egy őszinte és kommunikatív kapcsolatban a szex sokkal jobb mindkét fél számára, és az olyan kapcsolatokban mindkét fél jól ismeri a másik fél igényeit és preferenciáit.

Az újításokra is sokkal nyitottabbak az ilyen párok (próba-szerencse alapon).

A mai kapcsolatok többségében még szinte kommunikáció sincs, nem hogy odafigyelés egymásra.

Csak gépiesen csinálják amiről azt gondolják, hogy ha nekik jó, akkor a másiknak is az. Pedig dehogy...

2023. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%

25


Jó, nem akartam ragozni, de más partnereimmel semmi gond nem volt ilyen téren. Egyébként én simán elhiszem, hogy a mostani páromnak nem csinálom jól (bár kezdet kezdetén mondta, hogy neki mi a jó és én úgy csinálom).


Azzal pedig abszolút egyetértek, hogy nagyon kevesen mondják el őszintén, hogy mi a jó és mi a rossz, mit szeretnek és mit nem.

2023. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#26 Én a szüleimhez hasonlóan ezen a téren eléggé konvencionális vagyok, és én szeretek mindent lekommunikálni a párommal, és azt is őszintén megmondom, ha éppen valami nem tetszik, vagy nem jó érzés számomra ami neki lehet hogy örömet okoz.

Teljesen őszintén írom le neked, hogy bár már nagyon sok szexpartnerem volt, de a nőknek csupán nagyon kevés hányada tud jól szopni, de ezt elsősorban inkább csak a fiatalabb korosztályokra értem. A korral (és a partnerek számával) együtt nő a tapasztalat is, és pl. a 30-as korosztályban már sokkal jobban szopnak a nők, mint a tini vagy 20-as korosztályban.

Persze mindig vannak kivételek is, akik "ösztönösen" nagyon jól tudnak szopni már az első alkalommal is.

Egyébként ha a férfi hazudik a nőnek arról, hogyan jó, és hogyan nem jó neki az orális szex, akkor tulajdonképpen a férfi saját magával tol ki, mindamellett hogy a párját is teljesen fölöslegesen dolgoztatja szájzsibbadásig. :D

2023. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

27


Én 50 körül járok... 😊 Éveimet számolva.

2023. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
ha lesz párom megmondom...
2023. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#28 Akkor neked kell hogy legyen kellő tapasztalatod, és mivel "kettőn áll a vásár", elképzelhető, hogy a párod már nem olyan, mint fiatalabb korában, és több időre van szüksége ahhoz, hogy orálisan a csúcsra lehessen juttatni :)

Sok oka lehet annak, ha a szex nem úgy működik, mint 5-10-20 évvel korábban, és ebben az is benne van, hogy az idő előrehaladtával sok embernél akár erőteljesen is csökkenhet a libidó.

2023. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!