Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti átlagosan mennyi idő alatt tudtok elmenni ha a párotok orálozik nektek? El tudtom egyátalán?

Figyelt kérdés
Azért lennék kíváncsi a dologra, mert az én barátom nem tud elmenni ha csinálom neki. Legutóbb 40 percig próbálkoztunk de azt mondta hiába jó esély sincs rá hogy elmenjen. Azt mondta nagyon jó ahogy csinálom, nagyon élvezi, de én úgy érzem annyira csak nem jó neki mint mondja ha egyszer nem megy el soha.

2023. okt. 9. 09:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
A páromtól is függ. Ha én is úgy akarom, akkor 2 perc alatt készt vagyok. De ha elhúzza, mert kinozni akar, akkor egy örökkévalóságnak tűnik az a 15-20 perc.
2023. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
El tudok élvezni pár perc alatt is, de nem ez a cél.Szeretem,ha sokáig kényeztet a párom,Ő is szereti csinálni.Ha már szeretné, hogy élvezzek,tudja mit kell tegyen,és 2 perc alatt végem.
2023. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
85%

azt nem tudják a nők hogy ha hamar elmegyünk az nem akkora durranás.

nálam pl az első az ha ki vagyok éhezve akkor gyorsabban megy.. de érzése nem akkora élvezet. attól függetlenül hogy látszatra az esik jobban.

a 2. menet mindig jobb. Amikor küzdeni,fáradni kell megmászni a nagy hegy csúcsot az nagyobbat durran.

barátnőm is tudja ezt :)

2023. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!