Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem felejthetetlenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem felejthetetlenné az esténket?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, szeretnék a páromnak egy csodás estét, tudnátok tippeket mondani, hogy nálatok mi vált be? Szeretném, ha ma vad szex lenne köztünk, mert mostanában nagyon sokat dolgozik, így gondoltam feldobom kicsit a hétköznapjait. :) Hogyan "támadjam" le, hogy nagyon felizguljon? Esetleg milyen praktikákat tudtok még? Plusz eszközök, fehérnemű stb. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

2023. okt. 9. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Először azt kellene kideríteni, hogy ő vevő-e a durvább szexre.. de egyébként az ilyesmit előre meg szokás beszélni, hogy mit lehet mit nem, mi fér bele stb.. nyilván nem szex előtt, de úgy érted.. előtte valamikor.
2023. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
gyertyafény, finom italok, kellemes zene, illatos női test, ...
2023. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
a férfiak legnagyobb erogén zónája az EGO-ja, ha gondolod beszéljünk róla
2023. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Dark Archer nem hiszem, hogy érted amit írtam, 3-as voltam
2023. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj h egy szex lehet felejthetetlen és eszméletlen jó de az a két ember kémiáján, összhangján és nyitottságán múlik. Ha előre készülsz, az úgy nem az igazi. Nem attól lesz fantasztikus, hanem attól h a szex annyira jó hogy másnap is felizgultok ha rá gondoltok. Ezt még nehéz előre megszervezni.
2023. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Hát a legtöbb pasit. Kimeríthetetlen a 3as 2 növel az anális szex a seggből szájba az arcra élvezés

Meg most nagyon felkapott lett a cuckold téma. .


1 dologgal nem lesz mellé

Ha egy igazi mocskos szopatható basszhato szajha vagy az ágyba

A konyhába tündér

Társaságban szűzies úrinő


29N

2023. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem az izgat fel a legjobban, ha látom a barátnőmön, hogy akar, kíván, és le akar feküdni velem itt és most. Nincs annál nagyobb bók vagy kedvcsináló, ha látom, hogy nem érdekli semmi, csak akarja velem a szexet. :)

Nagyon kedves tőled, hogy meg akarod lepni kicsit! Szerintem ne is gondold túl, csak vedd a kezedbe a kezdeményezést, engedd el magad és mutasd az őszinte vágyaidat, nagyon fog neki tetszeni. :D

2023. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
kérdező milyen vagy külsőleg? küldök rucikat amik jól állhatnak neked
2023. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A #3-as nagyon jól eltalálta a lényeget :) Max. általános tippeket tudunk adni (csinos fehérnemű, combfix - vagy szólsz az egyik barátnődnek is hogy 3-as lesz 😄). Minden más meg attól függ, hogy a pasid mit kedvel, mire gerjed, mik a titkos fantáziái. Ha azokat megadod neki akkor királynő leszel a szemében.
2023. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engedd análba
2023. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!