Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jövőben ha lesz mesterséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben ha lesz mesterséges intelligencia egy tokeletes testu szexrobotban, akor a férfiak nemfognak barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Most ha belegondolunk ha egy szexrobot tudna adni torodest és társaságot is a testén kívül.

Pl beszélgetni és simogatni tudna

amit állítólag mar fejlesztenek

és talán a távoli jövőben takarítani főzni mosni is tud majd

Akor egy emberno csak abban lenne szükséges hogy gyermeket nemzunk.


Szerintem sok férfi adna ki nagyon sok pénzt egy ilyen pár ért aki az övé szó legszorosabb értelmében.

Rengeteg eroforras és szabadidő szabadulna fel



2023. okt. 9. 14:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Nem volna ra penzuk igy se. Hiaba erne meg nekik. Gondolj bele, sok ferfinak sajat lakasa sincs.
2023. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Az ösztönlényeknek biztos megfelelő lesz.
2023. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

2#Hát szerintem 1 2 milliót simán megerne egy ilyen robot én 100 e vettem anno egy szilikon szexbabat .oke már unom már 2 hónapja nem használtam de előtte sokáig jó volt .


Úgy vagyok vele ha 5 prostizast megsporoltam akor megerte boven és ha most eladnam kb ugyan annyit érne.


Ha lenne egy ilyen szexrobot ami full maximálisan ellátja egy nő dolgát sose lázad fel és min 20 30 év élettartama lenne simán megerne sok pénzt

2023. okt. 9. 14:42
 4/38 anonim ***** válasza:
Váljék kedves egészségedre.
2023. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban tudnának csinálni olyan személyre szabott robotot ami képes a férfiak akár személyes perverz igényeit is kielégiteni és tényleg bőrtapintású 36%fokos puha burokban lenne ez a robot. meg minden.

És teljesen el tudná hitetni hogy szereti a másikat.


Mert bárki bármit mond neked sosem az a fontos, hogy valóban szeressenek, neked az a fontos hogy elhidd hogy nagyon szeretnek!!


És mindezek mellett még annak is igaznak kell lennie, hogy ténylegesen potom áron lehet hozzájutni egy ilyen személyre szabott szerkezethez.


Ha lenne ilyen - ettől még nagyon nagyon nagyon messze vagyunk ha egyáltalán lesz ilyen valaha is - akkor meglehet hogy nem keresnének barátnőt a férfiak.


Viszont ha egy ilyen világ lenne akkor nyilván hacsak nem mesterséges úton de nem szaporodnának az emberek.


Lehet az lenne, - mert bár csak a női robotokról szólt a kérdés -, mivel nyilván egy profitorientált cég fejleszteni ki ezt a robotot aki tud nagyon élethű tökéletes robotot csinálni. Akkor miért ne tudna férfi robotot is csinálni és miért ne csinálná meg ha azzal csak szélesítené a piacot.

Tehát lehetne úgy hogy a férfiak beleélveznek a robotcsajba, nyilván lesz olyan aki mindig az arcára akar menni, dehát annak akkor nem lesz gyereke. és ilyen utópisztikus jelenetet képzelj el hogy spermával teli drónok repkednek és belemegy a sperma a robotférfiba az jól megdugja a nőt és így a szaporodás el van intézve.


Persze lehetne az is hogy a robotcsaj olyan jó hogy tud szülni is de az már cyborg lenne szerintem és azért nem foglalkoztam ezzel


De mint ahogy látjuk azt hogy a nagy multi cégeket sokszor nem érdekli a környezetvédelem úgy lehet hogy majd a zseniális 40 éves CEO-t se fogja érdekelni ha kihal az emberiség és nem akar ezért még dollármilliókat költeni a fejlesztésre.


Ekkor lehet hogy kihal az emberiség, de lehet hogy lesz majd ilyen szexuális "aberráció" mint most az autóval, gyerekekkel, állatokkal szexelés. NA csak akkor majd a húsvér emberrel szexelés lesz ilyen aberráció (persze ezzel ellentmondok annak hogy a robot teljesen olyan mint az ember...) és mivel csak azok az emberek szaporodnak akiknek a génjeikben van ez az aberráció ezért párszázezer év múlva már az emberek nagy része a többi emberrel akar szexelni hiszen az evolúció mindent megtesz azért hogy szaporodjunk.

2023. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

A szexrobot ipar hihetetlen módon pörgeti az emberi, társaság funkciójú robotok fejlesztését.

Pont tegnap láttam egy dokumentumfilmet, hihetetlen durva hol tartanak már.

Konkrétan a mesterséges intelligencia miatt már nagyon bonyolult személyiséget is be lehet állítani a robotnak, amit a sajátodhoz igazíthatsz, szexuális téren is már nagyon komplex, és persze megjegyez mindent amit mondasz neki.

Minden bizonnyal a szingli embereknél nagyon el fog terjedni a közeljövőben, mivel a kompromisszum az maga az hogy nem ember, de minden másban ugyebár a maximális "igényeidhez való igazodást" nyújtja, amire egy ember esetében nem lenne lehetőséged, amiből az következik, hogy minél közelebb kerül a robot az emberi viselkedéshez, annál inkább át fogja lépni a robot azt, amit egy emberi pár tud nyújtani.

És még egy dolog. Ugyebár minél kevesebbet tud nyújtani valaki(testi, érzelmi, intellektuális stb szinten), annál nagyobb eséllyel van ugyanilyen párja. Tehát egy ilyen embernek aki kb semmit nem tud nyújtani, nagyon gyorsan át fogja lépni a robot azt a szintet, amit az ő "pár megfelelője" tudna nyújtani, így ez a réteg fog legelőször a robotokhoz folyamodni.

Na mindegy órákig lehet erről a témáról beszélni

2023. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

5# szaporodás célból lesz emberek között is keveredés.


Amúgy testeket mar egész elethueket tudnak csinálni.mesterseges intelligencia már készül. nagyon sokat jelentene hogy hogy 0 24 ban tudnál valakivel beszelgetni aki kiismerne és segítene az életben a tudásával.

2023. okt. 9. 15:02
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Neked az is nemet mondana az tuti
2023. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Az a baj a rendes nőkkel hogy szabadok így nekünk kell megfelelni nekik hogy velünk maradjanak mert manapság 1 nap alatt találnak mást. Ha úgy érzik nekik ez nem jó amiben élnek.


Viszont egy ilyen robot öröke a tiéd lenne óriási nyugalom és biztonság lenne ez nekünk férfiaknak.

2023. okt. 9. 15:13
 10/38 anonim ***** válasza:
Ez a téma sokkal több a sexnél. Amíg a világ a világ, addig mindennek kész valamilyen szexuális vonatkozása, legyen az technikai, társadalmi, vagy szociális. Tehát igen, ha egy robot képes lesz erre akkor nagyon sokan ezt fogják inkább választani. A kérdés hogy ha ide ekjut a tudomány akkor addigra az élet más területein is az MI lesz az elsődleges, kérdés hogy akkor a szexuális felhasznalas minek minősül majd. Általános dolognak, vagy kirívó esetnek.
2023. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!