Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jövőben ha lesz mesterséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben ha lesz mesterséges intelligencia egy tokeletes testu szexrobotban, akor a férfiak nemfognak barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Most ha belegondolunk ha egy szexrobot tudna adni torodest és társaságot is a testén kívül.

Pl beszélgetni és simogatni tudna

amit állítólag mar fejlesztenek

és talán a távoli jövőben takarítani főzni mosni is tud majd

Akor egy emberno csak abban lenne szükséges hogy gyermeket nemzunk.


Szerintem sok férfi adna ki nagyon sok pénzt egy ilyen pár ért aki az övé szó legszorosabb értelmében.

Rengeteg eroforras és szabadidő szabadulna fel



2023. okt. 9. 14:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb előnye ezeknek a robotoknak az lesz hogy végre a nőknek kell majd teperni ha férfit akarnak és teljesíteni is kell majd mert különben simán még a robot is jobb lesz náluk:)
2023. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Az emberek mindig a könnyebb utat választják és azt ami biztos .


A férfiak többet fogják használni a szexrobotokat mint a nők mert egy nő most is akor szexel amikor akar.

Nekik az érzelmi kapcsolat kialakitas a problemasabb nem a szexpartner kereses .



Meg ha lenne egy innteligens gép akor mondhat nemet is egy embernek ?


Szerintem ez már nem olyan távoli dolog max 10 év és talán lesz .

Már most vannak mozgásra képes élethű szexrobotok csak tényleg az önálló innteligencia hiányzik belőlük.

Mert végső soron én magamon is látom hogy oké a test egy darabig elég de kell hogy legyen benne az a plusz ami egy élő emberben is ott van .

2023. okt. 9. 15:36
 13/38 anonim ***** válasza:
:O Azt gondolod, hogy egy ilyen robot pár millió volna??? Minimum tíz. De jól mutatja a férfiak hozzáállását. Főzzn, mosson, takarítson, a lába parancsszóra nyíljon, és évekig legyen jó pár milláért.
2023. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Kezdetben drága lesz csak a gazdagodnak lesz. De aztán a koznepnek is elérhető árú lesz .


Ha sorozatban tudnak gyártani valamit az nem lesz drága.

Óriási lenne ilyen robotokra az igény szerintem itt is nemhogy pl Ázsiában

Kínában ahol amúgy nohiany van hatalmasat lehetne ezzel keresni .


Csak egy baj van ezzel hogy gyermeket nem tudunk csinálni és így kihalunk.erre is ki kéne találni valamit .

2023. okt. 9. 15:50
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Aki akar gyereket leadja a g#cijét valmelyik g#cibankba és lombikbébi programba vagy béranyába vagy mesterséges méh-be születik meg a gyerek akit örökbefogadnak vagy lesznek nevelő, tanítónéni AI-k akik felnevelik

Amugy nem is lenne baj ha kevesebb gyerek születne, már igy is túl sokan vagyunk a Földön

2023. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Fehér emberből van csak kevés .csak a többi nepcsoport szaporodik ott ahol nem egyenlők a nők!


Meg kéne találni az egyensúlyt hogy pont annyi gyermek szülessen mint amennyi meghal ezt valamilyen mesterséges mehekel történhetne.

És AI ok segithetnenek nevelni nem kéne ejszakazni nem lenne semmi teher a nőknek.


Bombázó öröke fiatal AI ok nevelhetnek a gyerekünk aztán szexelunk velük a gondolat is izgalmas .😀

2023. okt. 9. 16:13
 17/38 anonim ***** válasza:
Én ezt támogatom. Az itt pattogó szerencsétlenek végre eldugulnának, az épkézláb férfiaknak meg ugyan úgy menne minden tovább.
2023. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Alkalmazkodni kell a szociális és társadalmi változásokhoz

Meg 20 évet visszamenve is full más lehetőségek voltak .nemhogy 50 vagy 100


Szerintem ezzek a változások meg durvábbak lesznek a jövőben.


Ha belegondolunk már az is durva hogy a mai párkapcsolatok többsége már online kezdődik.

Nekem is azért lett gyerekem mert a Facebook feldobta exem csini profil képet a lehetséges Ismerősök közé.

Egy gépi alkalmazás döntött akárcsak az összes párkereső apon

2023. okt. 9. 16:41
 19/38 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


2#

Hát szerintem 1 2 milliót simán megerne egy ilyen robot én 100 e vettem anno egy szilikon szexbabat .oke már unom már 2 hónapja nem használtam de előtte sokáig jó volt .


Úgy vagyok vele ha 5 prostizast megsporoltam akor megerte boven és ha most eladnam kb ugyan annyit érne."


VS


szintén a kérdező kommentje #18


"Ha belegondolunk már az is durva hogy a mai párkapcsolatok többsége már online kezdődik.


Nekem is azért lett gyerekem mert a Facebook feldobta exem csini profil képet a lehetséges Ismerősök közé."


Álmodik a nyomor lol. Kár az ilyen piti hazudozásért, semmi értelme. A téma pedig alapból érdekes lenne. De amikor ilyen hülye körítések mennek hozzá, azokután nem csoda hogy sokan nem veszik komolyan, vagy csak legyintenek rá. Pedig valóban eléggé meg fogja határozni a jövőt a szexrobot, és ai. Ja és nem 1-2 millió lesz, sokkal inkább a 10 felé tenném én is, egy korábbi válaszolóval értve egyet.

2023. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Jó maganeletembol inkább nem peldalozom mert úgyse hiszitek pedig tényleg van családom és tényleg prostizom is.

És szerintem nem vagyok egyedül.

És szilikon szexbabam is van.


Kezdetben biztos 10 millió vagy több de aztán mint minden ami tömeges olcsóbb lesz .

Biztos lesz kezdetben a minőség aztán egyel lejjebb jönnek majd a kínai áruk.

Nekem mindegy Ázsiai női vagy fehér forma legyen azokra bukom.


10 milliót magyar fizetésből nem tudsz kitermelni még úgy a világ 95% ban biztos nem ezért kell idővel olcsóbb legyen itt a technika a drága nem a nyersanyag.

2023. okt. 9. 18:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!