Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jövőben ha lesz mesterséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben ha lesz mesterséges intelligencia egy tokeletes testu szexrobotban, akor a férfiak nemfognak barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Most ha belegondolunk ha egy szexrobot tudna adni torodest és társaságot is a testén kívül.

Pl beszélgetni és simogatni tudna

amit állítólag mar fejlesztenek

és talán a távoli jövőben takarítani főzni mosni is tud majd

Akor egy emberno csak abban lenne szükséges hogy gyermeket nemzunk.


Szerintem sok férfi adna ki nagyon sok pénzt egy ilyen pár ért aki az övé szó legszorosabb értelmében.

Rengeteg eroforras és szabadidő szabadulna fel



2023. okt. 9. 14:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

[link]


Ő például állampolgárságot is kapott, ezzel együtt emberi jogokat is, gondolom. Nem hiszem, hogy engednék, hogy szolga robotokat gyártsanak tömegesen. Olyat biztos nem, aminek Sophiához hasonló "tudata" van, mert itt erősen bejön a képbe az erkölcsi kérdés, hogy ki és mit tehet meg egy látszólag emberi, intelligensen kommunkáló lénnyel. Szerintem a szexbabák tökéletesítése a fizikai részre fog koncentrálni, esetleg mechanikus mozdulat imitálásra, de tudatot nem kapnak, max "dirty talk" vagy ilyesmi funkciókat. Mint a gyerekjáték, ami megy, zenél, felmond pár mesét, amit tud, de nem lestnek végtelenek a lehetőségek.

2023. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Ahol nagy pénz van ott senkit nemfog érdekelni az erkölcs a vevő nyilván azt a szexrobotot fogja megvenni ami minden igényét kielégíti.es olyat fognak gyártani ami a vevonek kell .


És mint itt előttem is írták nemcsak szexelni kell majd a robotnak hanem ápolni gondoskodni társaságot nyújtani.

Szerintem amúgy mivel nem érez a gép hiába lesz intelligens neki ez nem lesz trauma mint a mai nőknek.

A gép elfogadja hogy ott azért teremtettek hogy szolgáljon.

Az ember nő 100 éve ezt ñemfogadja el a kultúra miatt .

2023. okt. 11. 13:09
 33/38 anonim ***** válasza:
Ja hogy a nőt is azért"teremtették", hogy szolgáljon, aha, értem.
2023. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Több ezer évig így voltos a bibliaban is le van írva hogy titeket azért teremtettek mert Ádám magányos volt.


Amúgy érdekes mert a földművelo kultúra előtt matriarhalis volt az emberiség a nők voltak a főnökök. Ők voltak a családfok és anya alapon számítottak a nemzetséget mert nem lehetett tudni ki kitől van.tobb férfi is lehetet 1 nőnek.



Aztán jött a földművelés az ember elkezdte felhalmozni a dolgokat es elkezdtek haboruzni és onnantól volt patriarhatus mert a nők nemtudtak volna védeni magukat .


Minél békésebb a világ annál jobb a nőknek. Minél több a háború és az erőszak annál erősebb a férfi szerep vegulis .


Az AI viszont változtat a dolgokon gyakorlatilag minden gondunk megoldhatja szükségtelen lesz a nőkel bármi rosszat csinálni a rossz embereknek mert igyis úgyis megkapja amit akar .

Nem lesz zaklatás némi erőszak stb vagy legalábbis sokkal kevesebb

2023. okt. 11. 13:58
 35/38 anonim ***** válasza:

#34

Nemi erőszak biztos hogy lesz, mivel az nem a szexről szól, hanem a hatalomról, a nő uralásáról, az akaratával való ellenszegülésről. Ergó egy szexrobotot senki nem akar megerőszakolni

2023. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Ha lesz egy intelligens robot akinek van tudata és azt te birtoklod teljesen. akor szerintem az kielégíti ezt az uralasi vágyat. Csak ehhez tényleg kell hogy tudata legyen mert igen ez erről is szól.


Én nem eroszakoltam meg senkit de ezt az uralasi vágyat éreztem talán elég lehetne .plusz ugye ha elérhető áron lenne lehetne akár 5 vagy 10 szexrobotod külön formákban. Lehet saját hárem valóságban meg ez kizart .

Ez is egy nagy előny.

2023. okt. 11. 14:23
 37/38 anonim ***** válasza:

Megint elérkeztünk oda, hogy tudata kell legyen. Azt viszont nem fogják engedni pénz ide vagy oda, hogy tudattal rendelkező lényt rabszolgának tartson valaki, bántalmazzon stb

Ahogy az állatkínzás is bűncselekmény pl, vagy hogy illegális a klónozás, pedig a technológia megvan hozzá.

Pedig abban is nagy pénz lenne. Gazdagék bármit kifizetnének egy tökéletes szervdonorért pl., mégis betiltották. A humanoidokat is edukálásra használják. A robot csajszi szaudi állampolgár és ENSZ tag meg a tök tudja mi.

2023. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Elfelejted hogy a világ nem csak a nyugati országokból al a keletet az emberi élet se érdekli nemhogy a robotok jogai.


Nyugaton Lehet lesz ilyen lobbi mint amit te írsz de lesznek olyanok is akik nem humánusan viszonyulnak majd hozzájuk.

Ebből is tuti partszimpatia alapján lesznek megosztva az emberek.


Amúgy a robotnak nem trauma ha szexelnek vele nem származik neki semmi hátránya a szolgalatbol legalább van értelme a letezesenek.

Mondjuk egy intelligens robot mivel töltené a szabadidelyet cél nélkül?


Nemtud pialni nemtud drogozni nemtud szexelni elvezetbol .és nemtud utódokat gyártani.



Egy mesterséges életformának kell hogy célja legyen és mi lehetne más mint a mi szolgalatunk.

2023. okt. 11. 18:27
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!