Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nő nyalja a férfi mellbimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő nyalja a férfi mellbimbóját az b*zis, vagy van benne valami rossz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha férfi nyalja, akkor az... de férfi a nővel nehezen buzulna.
2023. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a nő, előtte beöltözik Kövér Lászlónak, akkor igen.
2023. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kellene nekik is. Mert mindenkinél ugyanaz az erogén zóna. Csak azt nem értem, valakiknél ez miért tabu?
2023. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő nyalja... Izgató, miért lenne b*zis???
2023. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Érthető, hogy mindenki így "értetlenkedik" de akkor mondok egy b*zis példát.

Ha egy nő egy felcsatolhatóssal seggbedug egy férfit, az a férfinak meglehetősen b*zis helyzet. Amiatt tettem fel a kérdést, hogy pl. a mellbimbó nyalás is hasonló kategóriába eshet-e az emberek fejében.

2023. okt. 10. 12:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akiknek a mellbimbója az egyik erogén zónájuk (sokaknak meg nem az). Akkor b.zis ha arra vágyna hogy egy másik pasi csinálja.
2023. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érthető a kérdező hozzáállása a témához.


Itt egy fontos kérdést kell megválaszolnia a kérdezőnek, milyen értelmű b*ziságra kíváncsi. Úgy érti, hogy b*ziság, mint valós homoszexualitás, vagy úgy érti hogy b*ziság, mint jaj milyen b*ziság ez mán.


Ha a valós homosz3xualitást érti ez alatt, akkor nem az.


Ha a másik fajtát, ami olyan mint pl a gyümölcsös sör szeretete, vagy a vegán életmód na ilyen értelemben a felcsatolhatós is egyértelműen b*ziság ez a bimbónyalogatás meg hát olyan, ha nem is b*zis de talán kezd langyulni.

2023. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se a felcsatolhatóssal megd*gás, meg a bimbónyalogatás sem semmi más, pl. lábfétis önmagában nem b*zis, még abban az értelemben sem amiben az előző hozzászóló írja!


Az előző hozzászóló szerint a b*zis az egyrészt a homoszexualitást jelenti, másrészt meg azt hogy valami gáz vagy megalázó.


A kontextustól lesz megalázó valami. Szóval ha a lány úgy d*gja felcsatolhatóssal a férfi párját, hogy közben szerelmesek egymásba és egyenlőségen alapuló szerető párkapcsolatban vannak, csak éppen ők így szeretik a szexet, akkor ezzel semmi gond nincs.


Ha viszont úgy történik, hogy a lány úgy d*gja a férfit, hogy a r*bancaként kezeli, és igazából csak röhög rajta, neki az egész csak egy jó poén, unaloműzőnek használja mert szereti kiélni a hatalmat, akkor nyilván megalázó (mondhatod azt is hogy "b*zis")


A mellbimbó nyalogatását is lehet így csinálni, puszta poénból, úgy, hogy a lány közben nem fekszik le a pasival, csak így húzza az agyát, például.


De ha csak simán az előjáték része, akkor meg nem gáz.

2023. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7es válaszoló vagyok. Nem én nem gondolom sem gáznak sem megalázónak a vegánságot vagy a gyümis sört szeretni. Bár nem vagyok. Barátnőm volt hogy csinált zödséges lazagnát persze sajtal szoval akkor az vegetáriánus volt. Nekem alapból a húsos jobban bejön de ez ilyen kis könnyebb volt úgyhogy lesz még olyan amikor inkább ehhez lesz kedvem.

A gyümölcsös sör se gáz, szerintem ez a sopronis meggyes ez egész jó ittam szart már sok van olyan ami tényleg olyan mintha valaki aki nem szeretné a sör keserű izét felkeverte volna szörppel. Bár aki azt szereti az se gáz.


Attól lesz megalázó valami, hogy te megalázónak érzed. és nekem a mellbimbó b4szogatás az kellemetlen érzékeny, de nem megalázó. A seggbekúrásom az lenne, hiszen én nem mennék bele önszántamból tehát ha egy lány valahogy mégis megtudná velem csinálni akkor az megalázó lenne. Viszont én mikor válaszoltam akkor nem a nemi erőszakra gondoltam, tehát ezt se gondoltam megalázónak


Egyszerűen csak leírtam azokat amiket egyértelműen egy bizonyos nem elhanyagolható rétek b*zisnak gondol.


Pl a rózsaszín is b*zis de én szeretem a rózsaszín pólómat illetve piros cipőm is van.


25F aki teljesen tisztában van a heteroszexualitásával, ezért bátran csinál ilyen "b*zis" dolgokat.

2023. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokáig nem gondoltam volna magamról, hogy jól esik, ha egy nő a mellbimbóm csókolgatja. Aztán sok évvel ezelőtt elmentem egy fizetős csajhoz, aki luxus kategóriás volt és ő szopás közben néha feljebb jött és izgatta a bimbóimat is. Hihetetlenül begerjedtem rá.

Se előtte, se azóta nem csinálta ezt egy nő sem, pedig jeleztem nekik, hogy jól esne. Azt mondták, hogy az gusztustalan. Ez előtt a válasz előtt meg én álltam értetlenül...

2023. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!