Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ -os hosszú házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ -os hosszú házasságban lévő férfiak!Őszintén, mik a legvadabb, legperverzebb, legizgatóbb fantáziátok, amit egy nővel szeretnétek megélni, de otthon a feleségeteknek sem hozzátok fel?Ha valaha megéltétek vagy még sosem mik azok?A legdurvábbak!

Figyelt kérdés

Anonim az oldal, kérlek írjátok le, engem érdekelni mi hozná ki igazán a férfiállatot, a kontrollálatlan vadságot egy 40+ -os férfiból!Amiről a feleségeteknek sem meséltek, de esetleg önkielégítetek is, amit minden vágyatok megélni!Névtelenül írjátok le kérlek!Csak 40+- os házas férfiak válasza érdekelne!Köszi!

bevállalós 30N



2023. okt. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 31/42 érdeklődő35 ***** válasza:
91%
Szájba baszás. Kapcsolatunk hajnalán volt, bár nem teljes erővel. Most egyszerűen bár kívánom, de sokkal jobban szeretem, és azért ez kicsit megalázós, amit vele nagyon nem akarok
2023. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
94%

Azt hittem vannak durva vágyaim,aztán összejöttem egy 43 éves nővel,akit kényszerszopatni kell,meg megkötözve durván seggbe dugni.Pedig elég szép szerszámom van.


Ami még izgatna az,ha ismét huszonéves lehetnék,és bepótolhatnám azt,amit akkor kihagytam.🙂


Ami még vonz,az a többes szex,4-es,hatos,nyolcas,mindenki mindenkivel,de pasi csak hetero alapon.

2023. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne egy fiatal lány és bevonhatnánk hogy uj élményekkel gazdagíthassuk az élményeinket !
2023. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Rex Hunter ***** válasza:
81%
Kikötözés, alázások, csicskáztatnám, extrém helyeken kőkeményen kefélni és szopatni. A kemény szopatás egyszer összejött egy félvér roma lánnyal, akit kb. 40 percen át brutálisan szopattam. Életem legjobb orális élménye volt. Nem kellett vele finomkodni, nem volt nyafogos. Egy ilyet szeretnék újra nagyon.
2023. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%
Kutyaként tartani egy nőt. Pòrázon, négykézláb kutyaként enne. Fenekében folyamatosan kutyafarok pluggal. Ilyen témájú bulikban szerepeltetni.
2023. dec. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó elég béna.Valaki erre hogy izgulhat?Fura emberek vannak. :'D
2023. dec. 1. 17:40
 37/42 anonim ***** válasza:
60%
Lehet az. De mitől bénább ez, mint kutyával bacatni, vagy kakis kukacot bekapatni vele? Ha neked az jobb, te is béna vágyakkal vagy megáldva. Szerintem nincs különbség. Kinek mi jön be de neked látom mi. Ami undorító. Sok sikert éld meg. 🙂
2023. dec. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Oldrockboy ***** válasza:
93%

Normális rocker nővel össze jönni...

Már szinte ez is az😂😂😂😂

2023. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
83%
Nézni a feleségem ahogy a hugával nyalakszik.
2023. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Narancsik válasza:
80%
Kikötözve addig nyalni mikor már könyörög a dákóért. És akkor minden érzés nélkül keményen megkfélni.
febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!