Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 feletti férfiak fejrek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak fejrek ti mennyit foglalkoztok otthon a feleségetekkel?

Figyelt kérdés

Délután ha hazaertem munkából szoktatok oda enni hozzá simogatni, megcsokolni csak úgy?

Vagy leultok a tv elé, gép elé vagy telefonoztok, hazkoruli munkát végeztek? És csak este van szex jobb esetben?!

Meseljetek!

Szeretnék egy kicsit belelatni más életbe 30 felét házasságba.


2022. jan. 15. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én a feleség vagyok, a férjem elég sokat foglalkozik velem :) Amikor hazaér a munkából, akkor már ugyan egyből a vacsora és az esti rutin kezdődik, kicsit játszik a lányunkkal, ő fürdeti, és amíg én altatok, addig leereszt, pihen, de utána mikor már mindketten "szabadok" vagyunk, a gyerek alszik, akkor együtt vagyunk. Vagy van szex, vagy nincs, ez hangulat és kedvfüggő, de mindig van bújás, beszélgetés, közös filmnézés, stb. A házimunkában segít hétvégén, bár őszintén én jobban értékelem, ha ilyenkor elviszi a gyereket játszótérre mondjuk, és akkor én nyugodtan végigszaladhatok a lakáson. Én hamarabb lefekszem aludni, szóval utána megint van ideje magára.

Illetve napközben is folyamatosan beszélünk, nincs olyan, hogy nem tudunk egymásról. Nekem ez ideális foglalkozásmennyiség.


8 éve vagyunk együtt, ő 36 én 29.

2022. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Hazamegyek, az egyik gyerekért én mentem. Csinálok vacsit, gyerekek orditanak, majd izzot cserelek egy lampaban. Közben feleségem mondja hogy egyik wc tartály nem tölt, van kettő de az a kedvenc. Sebaj megyek szetszedem , kicserélem a sarokszelepet meg véletlen van töltő szelep azt is majd összerakom. Utána leülök a gép elé rendelni alkatrészt mi van ha a másik is tönkremegy , mert de jó volt hogy 2 alkatreszem is volt, majd elmegyek fürödni.

Mire végzem feleségem álmos, elalszik.

Reggel kelünk majdnem sikerült szexelni de pont jöttek a gyerekek és most a 35 másodperc nem volt elég, legalább 50 kellett volna. Pech, kihuzom, lemegyek a konyhába főzök egy kávét.

Megiszom a kávét azt kimegyek a garázsba behozom a glettanyagot mert a gyerekek meg a feleségem szétverte az 1 hónapos falat kiglettelem mind és akkor holnap újra festem


Feleségemmel foglalkozni ? 12:08 van reggel 6kor keltem most állok meg pihenni egy picit ez a pihenos napom.

2022. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Mi épp 40 évesek vagyunk. Egy 12 éves gyermekkel, mindketten dolgozunk, itthon együtt vagyunk, mindent megbeszélünk, legjobb barátok vagyunk (de én úgy érzem férjem kicsit titokzatos, van egy határ amit nem enged átlépni érzelmek terén).

Szex 6 éve nincs.

2022. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én érek haza előbb a homeból. És teával várom.

Átölelem és megcsokolom. Nekem ez természetes (pont ezért félek,hogy rutinná vállik érzelmek nélkül) de még nem tartunknott és remélem sosem jutunkmoda.

Gyerek kutya macska nincs.

De van jó kert és faxa verda de azzal foglalkozok 7végén.

Este film együtt összebujva. Nyáron izzadva télen pokróc alatt.

Sex, ha van hangulat akkor és ott.

Reggel is van csók. Mert nekem az is természetes, hogy akit szeretek azt azzal inditom útnak.

És ami álladó elfoglaltságot ad azok a mellei,szinte mindig tapizom őket.

2023. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!