Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3-as sex a haveroddal bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-as sex a haveroddal bevállalnád?

Figyelt kérdés
Osztoztatok már csajon haveroddal? Dugtátok már közösen a te vagy az ő csaját? Hányévesek voltatok?

2023. okt. 19. 05:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Fiatalon elég sokszor előfordult. Nekem jó testem volt, arcra is helyesebb voltam, neki viszont a szövege volt nyerő, meg a méretes farka. Jól kiegészítettük egymást. Volt pár jó élményünk az biztos! :D
2023. okt. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
12%
Nem ez undorító, de ha egy srácon hosztoznánk a haverommal azt szívesen bevállalnám.
2023. okt. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Feleségeinket osztottuk, cseréltük. Egy eset kivételével jól sikerültek.
2023. okt. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Igen,volt olyan barátnőm,akivel csináltuk,egy közös barátunkkal.
2023. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Együk haveromat vontuk be.
2023. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Haverral semmiképp nem, nekem valahogy ciki lenne a barátnőm beáldozni..


Amúgy idegen férfit vettünk be exemmel, szép nagy farka volt szóval élvezte nagyon a leányzó.


A mostani párom mondjuk nem adnám oda senkinek :D

2023. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
36%
Melegként, két haverommal lennék szívesen egyszerre.
2023. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nagyon sokszor. Tudjuk egymásról, hogy normális, ismerjük a játékszabályokat, egyikőnk sem gondolja túl. Egy időben szinte csak haverokkal többeseztünk.
2023. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

A szeretőmmel több hármas kalandunk volt. Mindig jó barátokkal, vagy az én barátnőmmel. Nekünk kell hozzá a bizalom, a szeretet, hogy akarjunk egymásnak örömet okozni, ne legyen gond ha egymáshoz ér mondjuk a farkuk meg ilyenek.


Idegeneket csak swingerben.


Én akkoriban a huszas éveim elején jártam, meg mostanában a negyvenes éveim elején.

2023. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Több barátommal haverommal is csináltam ilyet. Egyik baratom nálam lakott. Külsőre egymas ellentétei vagyunk. Ő magas vékony, én alacsonyabb testesebb. Neki is bejött ez, nekem sem volt ellenemre. Nagy csajozógép volt akkoriban. Szinte az összes csaját megosztotta velem. Én is párat vele. Volt 4es is 2 csajjal. Jó bulik voltak. A lányoknak is bejött. Gyakran ők jelentkeztek utána, mikor bulizunk megint együtt. F
2023. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!