Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3-as sex a haveroddal bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-as sex a haveroddal bevállalnád?

Figyelt kérdés
Osztoztatok már csajon haveroddal? Dugtátok már közösen a te vagy az ő csaját? Hányévesek voltatok?

2023. okt. 19. 05:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%

Kedvelem hármasban, négyesben, ahogy több barátnőm is bírta, de haverokkal nem szerettem volna soha, arra rámenne a barátság. Ellenben, még viszonyunk hajnalán, nejem barátnőjével voltunk hármasban, ráadásul terhes volt a csaj. (elhagyta a pasija, ki volt éhezve ránk) Nem ez miatt, de idővel eltávolodtunk egymástól.

Pár évvel később egy átbulizott éjszaka után viszont ágyba bújtunk nejem, előttem lévő expasijával, aki munkatársunk volt régen. Nem mondanám nagy havernak, de jóban voltunk. Érdekes élmény volt! Párszor megismételtük még.

máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Mostani szinte már csak a haverjaimmal közösen szoktam dugni. Eléggé rákáptam a hármas és négyes felállásokra
máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt is ilyen pár alkalommal
máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%
Kipróbálnám
máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Bevállalnám nem csak haverral. :D F.
máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35

Idegennel is?

máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!