Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire működnek a spermamenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működnek a spermamennyiség növelő szerek? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
A barátom kitalálta, hogy kipróbál valami csodaszer keveréket, amitől többet és erősebben élvez. Persze nagyon szeretné, ha pár nap önmegtartóztatás után rajtam próbálhatná ki, a számba vagy a puncimba élvezve, de én kicsit tartok tőle, hogy mi lesz az eredménye. Ő azt mondta, ettől legalább dupla akkorát fog majd lőni, ez lehet igaz?

2023. okt. 19. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én kísérleteztem ilyenekkel, volt ami működött, simán lehet duplája-triplája a mennyiség, ha ki is hagy pár napot. De van olyan szer is, ami kamu, szóval csak akkor derül majd ki biztosan, mikor legközelebb elélvez a barátod.


Viszont talán megnyugtat, hogy nekem folyósabb, kevésbé sűrű is lett tőle a spermám, szóval ha esetleg a szádat tölti meg, szerintem kevésbé rossz lehet lenyelni, mintha sűrű volna (bár persze pasiként még nem próbáltam :D ).


Ja és nyilván nem fog ezektől semmiképpen egy pohárnyit élvezni, kamuzik, aki ilyesmiket mond.

2023. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Valamennyire hatásosak, de azért nem kell azt gondolni, hogy sokkal több lesz.

Viszont nekem inkább az jön le, hogy téged ez annyira nem izgat, szóval lehet jó lenne ha átbeszélnétek ezt, hogy van-e értelme.

2023. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Az iszonyú izgató látvány ha csak jön és jön a cucc. Főleg ha nagy nyomással.



Hátránya, hogy ha punciba megy, akkor onnan sokáig csordogál kifelé, átáztatva tisztasági betétet, bugyit, nadrágot.

2023. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
#3 és az nem izgi ha átázik? akkor lehet beleküldeni az újabb adagot. :D :D
2023. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne félj! Neki biztosan nagyon élvezetes lesz, és teljesen odalesz érted, ha engeded, hogy telelője a szádat, aztán lenyeled.


Viszonzásként bármit kérhetsz majd, amire csak vágysz :D

2023. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉS ennek mi értelme van vagy lenne???
2023. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huzamosabb ideig használva terméketlenné teszik majd a párod, ergó kimerítik majd a herék kapacitását hosszútávon. Olyan mint pl. a hasnyálmirigy nem tud a végtelenségig elegendő inzulint termelni.
2023. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Hát pont hogy nem 🤣🤣
2023. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már több fele szert próbáltam! Az eredmény = 0 !Egyáltalán nem lett több spermam!Szerintem minden ferfi herei annyit termelnek,amennyi egy gyermek nemzeshez elég!
nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!