Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Haverommal a hétvégén tervezün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal a hétvégén tervezünk elmenni egy örömlányhoz. Persze nem együtt, hanem egymás után. Haver elmondta, hogy neki 19 cm a farka, az enyém meg 13-14 között van. Szerintetek a csaj fogja érezni, hogy az övé jobb méret?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Tutira fogja. És?
2023. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A pénzed érdekli, nem a farkad...
2023. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért ugyanahhoz mentek? Miért nem két különbözőhöz ugyanabban az időben?

Így megoldódik a probléma és a "titkod" is titok marad.

2023. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem annyira titok. Mivel mondtam neki, hogy ha ő elmondja mekkora, akkor én is. Mondta, hogy 19 cm, így én is elmondtam.
2023. okt. 20. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem biztos, hogy neki akkora. Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2023. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
A prostik a kisebb péniszt és a vastagabb pénztárcát szeretik. Nem komálják a nagyfarkú kuncsaftot. Sok be is írja a hirdetésbe.
2023. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Az örömlányok már rengeteg félét láttak. A tiédnél kisebbet is, meg a haverodénál nagyobbat is.

Nem fogja érdekelni melyikőtöké hány centis. Neki a pénzetek a lényeg! Úgyhogy ezen ne agyalj, mert semmi értelme sincsen.

Nyilván látni is fogja, meg érezni is a különbséget, de ez neki közömbös lesz. Még az is lehet, hogy a haverod hiába nagyobb, bénázni fog, eldurran fél perc alatt, te meg a kisebb farkaddal bírod másfél percig is. xdd

2023. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Az egyetlen alkalom amikor a kis faroknak örül egy nő.
2023. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

A csaj jobban örül a kisebbnek, ugyan annyit keres vele.

Persze ha te nyavalyogsz akkor többet fog kérni érte.

2023. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Vagy hagyd a haverod fizetni a prostit te meg talizz velem ;)
2023. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!