Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal másfél éve vagyunk együtt és ez idő alatt bizonytalansággal küzdök a kapcsolatunkat illetően. Szerintetek meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk, neki én előttem nem igen volt baratnője, állandóan az egyéjszakás nőket kereste. Mióta együtt vagyunk azóta folyton ismeretlen nőket követ be instán és jelölgeti be őket facebookon is, valamint nem egy lány képét szívezi be,még a régi egyéjszakásainak a képére is rakja a szív emojikat. Mondtam neki, hogy ez engem zavar és tiszteletlenségnek tartom amit csinál, de mintha a falnak beszélnék, mai napig azt látom, hogy nőkkel bővül az ismerettségi listája és legalább egy like mindenki képére rákerül még hetekre/hónapokra visszamenőleges képekre is.

Sajnos ez nagyon rombolja az önértékelésemet, főleg úgy, hogy néha célozgat arra is, hogy változtathatnék a külsőmön,például fessem be a barna hajam szőkére mert ő a szőkéket szereti. Vagy menjek el szoláriumba mert hófehér vagyok és neki inkább a szoli barna bőr jön be

Mindezen kéréseinek nem teszek eleget mert én így érzem jól magam a bőrömben. Szerintetek érdemes még kitartani a kapcsolatban hátha lehet még formálni és megértetni vele, hogy tiszteletre vágyom a kapcsolatban vagy inkább ne reménykedjek és álljak tovább?



2023. júl. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez a kapcsolat a kölcsönös tiszteleten alapul. Kicsit sarkosabban ez egy éretlen hülyegyerek aki a farka után megy. Ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban akkor ideje lépni. Ez a kis nyomorult csak a föld alá rombolja az önbecsülésed is.
2023. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig vártál, de sose késő, hogy megmondd, hogy ez így neked nem jó, és nem akarod folytatni.
2023. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-essel. Nem felnőtt férfivel, hanem egy hülyegyerekkel van dolgod. Keress olyat, aki tisztel téged, mert ez a fiúka nem.
2023. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"másfél éve vagyunk együtt"

Nem vagytok együtt. Még rengeteg hívatlan nőt beenged vagy invitál, akiket te nem.

Ez így nem PÁRkapcsolat.

2023. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha lett volna egy kis eszed össze se jöttél vele, qrva nagy red flag, hogy egyéjszkás kalandokban élte ki magát 25 éves koráig!

Amúgy ha van emberi tartásod, akkor kirakod őt még ma!

Nem fog megváltozni, mert nem is szeret, nem is tisztel még egy kicsit se.

2023. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiként is egyetértek az előttem szólokkal. Továbbra is a farka után megy és ez soha nem is fog megváltozni.
2023. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!