Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam osztrák oldalakat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam osztrák oldalakat, ahol sok lány gumi nélkül is vállalja, sőt beleélvezést is, Magyarországon létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 22:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Minek akarnál beleélvezni olyanba, akibe előtted 12 csődör lőtt? Lennél 13.?


Aztán a nemibetegség és egyéb, esetleg AIDS... az nem baj...utána adod tovább másnak is.


Seggbe gumi nélkül sok lány vállalja amúgy, olyanban nekem is volt részem, hogy seggbe toltam gumi nélkül és el is élveztem a beleiben.

2023. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es egészségedre.
2023. okt. 22. 22:37
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Áruld már el hogy lenne gusztusod egy olyanhoz, akinél nem tudod hogy kinek a 20 perccel ezelőtti g.cijébe dugod bele te is? Sőt csak aznap a 10. leszel aki telenyomja? A betegségekről nem is beszélve?

#2 téged se értelek hogy vagy képes ugyanerre, ráadásul esetlegesen széklettel keverve...

2023. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Meg akarsz halni?


1# a seggéből is összeszedhetsz bármit és oda is beleélveztek előtted ki tudja hányan..

2023. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem #2, hanem #1 hogy vagy képes erre

3

2023. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
3-as: a lány nem prosti volt, én csak alkalmi szexről beszéltem, hogy volt olyan is, de azt nem tettem hozzá, hogy nem prosti. Azért is írtam, hogy 13. csődörnek beállna más g*cijében tocsogni? Akit én dugtam seggbe az egy ismerősöm volt, alkalmai szex, de abba előttem nem dugta senki aznap az biztos.
2023. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Mikor prosti voltam én is engedtem gumi nélkül
2023. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Van gusztusod, kérdező.. 🤮🤮
2023. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

#6

Mondjuk így se értem, hisz az sokkal fertőzőbb, és ha neked így alkalmiba engedte, akkor bizonyára másnak is. Én ezt legelőször most a második férjemnek hagytam, de egyikünk se tudná gumi nélkül elképzelni még így se.

3

2023. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%

Ha valaki nem AIDS-es vagy nincs hepatitise és egyéb durva betegsége, akkor nem lesz gond. Ahányszor már dugtam seggbe gumi nélkül lányt akik aktuális barátnőim voltak akár komolyabb kapcsolat, ha lenne ebből baj, már rég meghaltam volna :)


De azt én se tudom elképzelni, hogy előtte akár aznap teletöltötte több ember és én abba dugjam.

2023. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!