Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam osztrák oldalakat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam osztrák oldalakat, ahol sok lány gumi nélkül is vállalja, sőt beleélvezést is, Magyarországon létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 22:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Oldal ahol nyíltan hirdethető, egyet tudok, csaj aki vállalja azért akad, csak ki kell tapogatni óvatosan. :)
2023. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%
#11 a huncut...
2023. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Létezik. Ha bövebben kellene, kérdezz priviben.
2023. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

Hála istennek , engem nem vonz a segg lyuk .

Egyik ismerősöm is mesélte , hogy a barátnője nem engedte neki punciba , csak seggbe , de gumi nélkül akarta .

Ismerősöm ebbe nem ment bele , húzott gumit ,, ám mikor elélvezett a barátnője seggébe és kihúzta onnan a farkát , látta hogy a gumi tiszta kaka és undorító büdös is volt .

Azt mondta utána hányt is és akkor megfogadta , hogy soha többé nem teszi senki seggébe a farkát .

2023. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%

14


Nekem fétishem az anál, a punci mellett különös hangsúlyt fektetek a popókra, a farpofákra. Imádom nyalni, kényeztetni, széthúzni... gyönyörű látvány.

Aztán alaposan megdugni is. A végbél izma nagyon szoros, ráadásul belül a szigmabél a folytatása, ami még kanyarodik is és redős. Ott is van egy szűkület még, amit ha elér a farkam dupla élvezet és élvezésnél a makkomat is ingerli az a szűkület a végbél és szigmabél találkozásánál. Remegek, ordítok az élvezettől, egyszerűen csodás. Volt hogy cuccos lett a farkam véletlen alkalommal, de kit érdekel, a szappan és a víz csodákra képes. Ettől a csajt felfaltam utána is, sajnos kevés az ilyen lány aki engedi és élvezi is popsiba. Jó lenne újra találnom egyet.

2023. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

15/ Nos , gratulálok .

Érdekes volt olvasnom a részleteket és ezek után még lehet hogy én is megkívánnám a női popót .

Maga a női popsi látványa engem is nagyon feltud izgatni , de dugni még nem dugtam meg ott nőt .

14 - voltam .

2023. okt. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%

16: Amúgy azért azt tudd még, hogy a végbél és a szigmabél alapesetben tisztább, mint a száj :) A száj tele van vírusokkal, baktériumokkal sokszor, csak nincs tünete az embernek, de akinek átadja annak lehet egy orális szextől is húgycső vagy egyéb nemi problémája.


Ha nincs a végbélben széklet, akkor az tiszta, nem tartalmaz rosszindulatú dolgokat amiktől beteg lehetnél. A szag meg olyan amilyen, sokak szája undorítóbb, mint egy segg. Sőt egy friss női popsit ezerszer elszagolgatok, mint egy cigis leheletett vagy épp ha valakinek rohadnak a fogai. Az rosszabb. Ha netán befigyel egy kis barna, akkor sincs semmi mert nem órákig olyan. Aktus ideje az rövid. Gyerekkorodban a pelenkában lehet töltöttél 1 órát is úgy, hogy a szüleid fürdettek mert szétkented magad alatt úgy, hogy a farkad is olyan volt. Ha ennyitől beteg lehetne az ember vagy bármi baj lehetne, akkor kihaltunk volna :D Szóval a női popsi maga a csoda, legalábbis nekem mikor kitárulkodok és beléje hatolok, az valami fenomenális érzés. Aztán amikor eldurranok benne és sokáig lüktetek. Próbáld ki, én is keresem az alanyt, bárcsak akadna újra olyan lány :)

2023. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

17 / A cigarettás és rothadó fogakkal teli száj szagot én is rühellem .

De önmagában , nagyon tetszik amit írtál a női popsiról .

Ha lesz lehetőségem , lehet ki is próbálom , aztán ki tudja , talán nem is bánom meg .

Tetszik ahogyan megfogalmaztad a női popsit , hogy a női popsi , maga a csoda ...

Be vallom , nekem is nagyon tetszik a női popsi , szeretem nézni , simogatni , öröm hozzá érni és megpuszilgatni .

Most már viszont , kíváncsivá tettél , hogy milyen érzés is lehet azt jól megdugni ?...

2023. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
1-es, és seggen keresztül nem terjednek a betegségek, vagy mi az üzenet?
2023. okt. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
Létezik ilyen, csak ritka. Az rl-ről 4 nővel is voltam így. Persze, a natúr behatolás csak huszon, harminc akárhány találkozó után jöhetett szóba, és nem kis tiszteletdíjjért. Az egyik aki már nem hírdet, a mai napig járok. Megvan egy állandó ügyfélköre, és azokból él. Annyit tudok, hogy napi 1 vendéget fogad. Amit nekem vállal az punci-popsi oda vissza, popsiból szájba, és oda élvezek ahova akarok. Aktív hírdetőkből kettőhöz járok, akikbe mehetek gumi nélkül, mindkettő popsizik is. De a punciba élvezés a favorit marad nálam.
2023. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!