Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a békülős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a békülős szexről? Izgatóbb? Vadabb? Közelebb hozza a párokat? Mélyíti a kapcsolatot? Vagy csak egy legenda? Van vele tapasztalat? Ha igen, kaphatok részletesebb véleményeket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nekem több partnerrel is bejött. Gondolok itt arra, hogy egy összeveszés, vita utáni szex nem pedig szakítás utáni szex. Amikor egy durvább vita után egymásnak esünk akkor még dúlnak ill. frissek az indulatok, némi jó értelemben vett agresszivitás is van benne, a feszültség levezetése.. én határozottan javaslom, de azt hiszem, hogy csak temperamentumosabb párok képesek rá.
2023. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Klassz. Az egyik barátnőmmel ez adta a kapcsolat dinamikáját. Kb minden nap összevesztünk, aztán erősen "kibékültünk". Hosszú távon fenntarthatatlan, de amíg tart, folyamatosan magas szinten tartja a szenvedélyt.
2023. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb sosem jött össze egy csajommal se. Ha veszekedés volt, akkor feszkós a hangulat, akkor is ha utána szexeltünk, nem volt olyan jó.
2023. okt. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A szex csökkenti a feszültséget a kapcsolatban.
2023. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollèganőm aki règen Salgòtarjànban èlt. Azt mobdta, hogy a cigòk napi szinten csinàltàk, hogy össze vesztek, ordibàltak egymàssal , majd hangos bèkülős kefèlès.. magyarul a veszekedès ès a szex is hangos volt.


Veszekedès utàn fèl òràval szerintem mèg sosem volt szex nekem.


Ùjra kezdős szex az volt ès jò volt mert sokkal vadabb volt mint előtte ès az akkori pàrom is nagyon èlvezte, hogy nagyon kemènyen elkaptam

2023. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A párom is és én is temperamentumosak vagyunk, így apró dolgokon is gyorsan össze tudunk kapni, de ugyanolyan gyorsan ki is tudunk békülni, és olyankor a szexelésünk is jóval vadabb mint egyébként.

Csak ajánlani tudom :)

2023. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vita utan remek.
2023. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután megbeszéltük a vitát és úgy esik nekem - ő a férfi - remek.


Bár nem hagy választást, hanem elveszi, amire a még felgyülemlett feszültség sarkallja -> imádom.

Vad, kemény, lefog és közben játszik velem, "használ" - de végig ügyel rá, hogy szándékosan ne okozzon fájdalmat (sem fizikálisan, sem lelkileg).

2023. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!