Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési zavar, ejakuláció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar, ejakuláció nagyon gyenge merevedéssel. Mit lehet ezzel kezdeni, ha az orvos szerint szervi elváltozás nincs?

Figyelt kérdés

A párom(33F) merevedési zavarral küzd időszakosan.2 éve vagyunk együtt, ez a 3. ilyen időszak. Nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, hazudni nem akarok neki, hogy szìnleljem neki szex közben milyen jò,mikor nem is érzem. El tud menni de pikkpakk leereszt,illetve hiába izgatom kézzel szájjal, nem lesz merev. Állìtása szerint ő sem tudja mi lehet,nem bántja semmi lelki teher, engem is szexinek talál, doki szerint szervi elváltozás nincs. Anno írt fel Tadalafilt, de elfogott, nem ìrnak ki csak ùgy, meg hát az én libidòmnak is odavág, hogy spontán szex nem jön össze ilyenkor csak bogyòval, ilyen fiatalon. Egyszerűen hiányzik ami a kapcsolatunk 1. Évében volt, hogy csak ùgy elkap és egy nagyot hancùrozunk. Most ha izgatom a farkát, hogy álljon és nem működik, egyszerűen elmegy a kedvem az egésztől. Nem is nagyon akar beszélni ròla, és nem is kezdeményez sűrűn,mondva hogy elszállt a libidòja. Mikor felvetettem a pszichológust, elvetette mondva semmi lelki baj nincs a háttérben. Viszont én meg egyre kevésbé érzem magam vonzònak, ha szexin nézek ki, sem érzek lényegi különbséget. Orális szex közben is max félkemény lesz, és 10 perc után elszáll a lelkesedésem. Egyszerre érzem magam szar társnak és vággyal teli kielégìtetlen nőnek. 30as pasik, adjatok tanácsot, hogy kellene kezelnem a helyzetet, hogy megértőbb,segìtőkészebb lehessek.

35N



#merevedési zavar #Ejakuláció csökkent merevedéssel
2023. okt. 24. 10:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

20-as:"Miért , ha nem ez , akkor mi lenne a megoldás ?"

Harmincegy-két évesen? Ilyenkor szakítás van (lehet, hogy már meg is történt?). Ha hithű keresztények, akkor pedig cipelik keresztjüket tovább.


"18 - voltam"

Rájöttem😉...

dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21/

A nagy átlag ilyen "fiatalon , biztosan az elválást választaja hasonló helyzetben .

De mint tudjuk , kivételek mindig voltak , vannak és lesznek .

Nyilván az általam említett megoldással sem lehet egyszerű , együtt élni .

Talán külön nem emeltem ki , ezért is lehet félre érthető , amit írtam megoldás képen , hogy én nem a Cuckold fétisre gondoltam ! - mert ott is van ilyen , hogy általában a feleség más férfivel szexel a férj tudtával .

Csak hogy a cuckold párokat , pont hogy ez izgatja , ők ezt akarják szándékosan a saját örömükre .

Amit én írtam , azt meg egy sajnálatos , kényszer megoldásnak ajánlottam fel ...

20 - voltam ...

dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!