Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Körülmetélt vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Körülmetélt vagy a sima fitymás pénisz jön be inkább kinézetre és érzésre? És miért? Kort is irjatok

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még körülmetélt pénziszt nem láttam. De a amit eddig láttam az tetszett.
2023. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nem pénisz választunk,hanem pasit,az a jó,ami a kiválasztottnak van.Ha viszont mégis annak alapján kellene,akkor amin van bőr. Am tök mindegy,funkcionális testrész,de szebb ami nincs csonkítva.
2023. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem annyira szeretem a metéltet. Nem kizáró ok persze, ha óriási a szerelem, de inkább legyen bőrös.
2023. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Érzésre nincs különbség

A metéltet könnyebb tisztán tartani .


Igazából mind1 mert az Ápoltság tisztaság a fontos

2023. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A sima.
2023. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre passz, sosem voltam metélt férfival. Látványra nekem ez lényegtelen részlet.
2023. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a metélt. Szebb, férfiasabb látványra, hogy mindig szabadon van a makkja. Valahogy esztétikusabb, gusztább. És higiénikusabb is, könnyebb tisztán tartani.

Hátránya, hogy nincs mit huzigatni rajta, más technikával kell kézimunkázni. De ezt könnyen meg lehet tanulni már az első metélt faroknál.

Dugásnál érzésre nincs különbség, max.hogy a metélt esetleg tovább bírja. De ez egyénfüggő. A fitymás is bírhatja sokáig.

2023. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagymakkos fitymas szebb de a metélt jobban teljesit en ugy vettem észre
2023. okt. 25. 16:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinten a metéltre szavazok. Higiéniai szempontból főleg. Látványra meg úgy jön le nekem, hogy azonnal harcra kesz. Érzésre nem tudnak különbséget tenni.
2023. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
metélt = zsidrák
2023. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!