Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Körülmetélt vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Körülmetélt vagy a sima fitymás pénisz jön be inkább kinézetre és érzésre? És miért? Kort is irjatok

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

#10 Ja meg még úgy 1 milliárd pasinak minimum rajtuk kívül világszerte...! :D

Pl.araboknak, USA-ban, Kanadában, Ausztráliában, Dél-Koreában stb. a férfiak nagy részének. Plusz ott vannak azok, akiknek pl.fitymaszűkület miatt metélték.

Én is ezek közé tartozom.

Szóval amit írtál, az ugyan részben igaz, de attól még a kopaszmakkúak nagyobbik fele nem zsidó. Csak mondom.

2023. okt. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem metélt, de olyan rövid a fitymám, hogy nem fedi a nagy makkomat. Mindig csupasz a makkom.
2023. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

#11


EU-ban inkább a nem metélt jellemző.


Ez amit az előző hozzászólók említettek, hogy higiénikusabb ha metélt, meg tisztább, ez annyira hülyeség. Ez egyénfüggő ki mennyire tartja tisztán.

Szerintem meg csúnyább is a sötétebb bőr a vágás alatt...


Csajoknál mennyire elterjedt a rojtos, "salátás" ajkak vágása?

2023. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem metélt csak szimplán rövid a fitymám.

Nem fedi teljesen a makkomat, kb. csak az egyharmadát.

2023. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

#13 Igen, mifelénk itt Európában a fitymás pénisz jóval gyakoribb. Mondhatni, ez az általános.

Természetesen aki rendszeresen és normálisan tisztálkodik, annak ugyanúgy higiénikus a farka akkor is, ha bőr van a makkján. Ezt nem is vitatom.

A metélt azért higiénikusabb mégis, mert levegőzik. Nyáron nem izzad be, extrémebb körülmények között sem túrósodik ha teszem azt napokig nem fürdessz. Pl.túrázol vagy katona vagy és a sivatagban vagy bevetésen. Nyilván ezek nem hétköznapi esetek, de erre értettem...

A bőrszín eltérése a vágás alatt pedig egyéni ízlés kérdése. Szerinted csúnya, valaki szerint meg kifejezetten szexi.

Nem vagyunk egyformák.

11-es voltam

2023. okt. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!